Czas oczekiwania na review
Mój ED też kilka dni już czeka.
Odpowiedz
Moje ED rozpatrzone i wszystkie odrzucone...pierwszy raz od kilku lat ktos odwalił mi Edytorial to jakaś anomaliaSmile
Odpowiedz
w nocy poszly - polowa przeszla Smile
Odpowiedz
(2016-10-02, 22:20:17)oxygenka napisał(a): Moje ED rozpatrzone i wszystkie odrzucone...pierwszy raz od kilku lat ktos odwalił mi Edytorial to jakaś anomaliaSmile

Ostatnio odrzucają dużo edytoriali.
Odpowiedz
Oxygenka - zabrakło akredytacji, czy podano jakiś inny powód?
Odpowiedz
(2016-10-03, 11:37:26)adalbert74 napisał(a): Oxygenka - zabrakło akredytacji, czy podano jakiś inny powód?


Podano..Noise / Artifacts / Film Grain -- Image contains excessive noise, film grain, compression artifacts ..co do jednego miał ynspektor  rację ale pozostałych kilkanaście było wporzo bo sprawdziłam może sprawdził pierwsze i pomyślał że reszta taka sama.Smile cóż zrobie niewielka korekte i wrzucę ponownie Icon_cool
Odpowiedz
jaki jest aktualny czas oczekiwania ?
Odpowiedz
Oczekiwania krótki, ale procesowanie trochę trwa, a i indeksacja nie natychmiastowa, także od keywordowania i wysłania do akceptacji około dwie godziny do przyjęcia i na pojawienie się kolejną godzinkę + trzeba liczyć Smile
Odpowiedz
I pytanie najważniejsze: czy nowe zaczęły się sprzedawać..?
Odpowiedz
(2016-10-03, 22:09:34)dobry44 napisał(a): I pytanie najważniejsze: czy nowe zaczęły się sprzedawać..?

Ani trochę. Od tygodnia nie sprzedałem nic z bieżących uploadów ładując po kilkanaście dziennie o różnych porach w różnych paczkach i różnie keywordując (pełnymi 50 słowami i mniejszymi skromniejszymi opisami). Ciekawe kiedy i czy w ogóle zostaną wyłowione.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  FTP - czas oczekiwania fotek 7 7 264 2008-03-07, 19:40:38
Ostatni post: fotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 38 gości