Czas oczekiwania na review
(2016-09-13, 21:52:29)alga38 napisał(a): spod ręki, 100%, ładują łopatami... ech.. to nic dobrego :/

to za wolno to za szybko, kobiecie nigdy nie dogodzi Icon_cheesygrin
Odpowiedz
Ale jaja przyjmują online...tzn troche też odrzucają niestety
Odpowiedz
(2016-09-20, 21:19:10)jaropienza napisał(a): Ale jaja przyjmują online...tzn troche też odrzucają niestety

To nawet jaja jak berety..wczoraj ok 2 sek trwała akceptacja nie nadążałam wrzucać fot Icon_wink
Odpowiedz
Co ciekawsze, biorą WSZYSTKO po prostu wszystko. Od dwóch dni szukam po dysku i starych nośnikach zewnętrznych zdjęć, które nigdy nie przeszły i wrzucam je bezoporowo.
[Obrazek: stock-photo-mystic-foggy-wooden-bridge-b...742502.jpg]

Ta fotka została odrzucona może z 5 razy za światło, za szum, za zbytnie odszumianie itp a wczoraj ją odkopałem z folderu Chiny (sprzed dwóch lat) i poszło za pierwszym razem Smile
Odpowiedz
Fakt,akceptacja błyskawiczna i zero odrzutów
Odpowiedz
To się nie skończy dobrze Smile
Odpowiedz
To się skończy fatalnie - jak tak dalej pójdzie to będzie 1000000 nowych plików na dzień.
Odpowiedz
Utoniemy w bagnie plików - nie wiem kto rządzi zarządza teraz w Shutter ale to co oni robią to masakra jakaś - bo co z tego ,że będą mieli tryliard pyrliard foto jak kupujący zrzyga się zanim znajdzie konkret w gąszczu badziewia. Kurde było dobrze był egzamin 7/10 - byly odrzuty, dobre i te złe - ale po wrzucie 150 plików coś się działo a teraz można ładować i nic 100, 200, 500 i nic Smile jak psu w d... Mam tylko nadzieję, że albo się opamiętają albo że ktoś inny przejmie klientów i znowu zacznie świecić słońce. Naprawdę totalnie nie rozumiem ich polityki , na tych zmianach też pewnie popłyneli na pare baniek $$$ a może się mylę - może to tylko my płyniemy ....
Odpowiedz
raczej tylko my, im się kasa musi zgadzać.
______________
:twisted:
Odpowiedz
Kiedyś to był specjalistyczny sklep a teraz zrobił się dyskont. I jak myślicie kto na tym straci? Na pewno nie oni. Icon_twisted
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  FTP - czas oczekiwania fotek 7 7 267 2008-03-07, 19:40:38
Ostatni post: fotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 41 gości