Czas oczekiwania na review
Dzięki za informacje. Chyba faktycznie nie ma co czekać z uploadem...
Odpowiedz
4 minuty, 100%
Odpowiedz
od kilkunastu dni 8 do 30 sekund 100% akceptacji, ale to najwyraźniej z tego powodu, że wymieniłem telefon na nowszy.
Odpowiedz
(2016-09-08, 12:12:17)KAPA napisał(a): ... wymieniłem telefon na nowszy.

Jak mawial GregorK - chwalimy sie w innym watku Icon_cheesygrin
Odpowiedz
(2016-09-08, 12:18:46)yuma2 napisał(a): Jak mawial GregorK - chwalimy sie w innym watku Icon_cheesygrin

to nie samochwalstwo, tylko stwierdzenie faktu i rozwinięcie tematu, wszak inni to czynią podając za czasem oczekiwania procent akceptacji. 100% akceptacji zdjęć ze starego telefonu było nieosiągalne, co najwyżej 25-33% nigdy lepiej nie było, po wymianie telefonu jest 100%, żadnych odrzutòw. Też się z tego powodu bardzo cieszę.
Icon_cheesygrin Icon_cheesygrin Icon_cheesygrin
Odpowiedz
Rura odetkana na SS. Dzisiaj załadowane i od razu się sprzedają. Icon_biggrin
Odpowiedz
Icon_cheesygrin 
(2016-09-08, 13:45:24)GRANDWarszawa napisał(a): Rura odetkana na SS. Dzisiaj załadowane i od razu się sprzedają.  Icon_biggrin

Może to nie wina zatkanej rury, tylko trafiłeś w potrzeby klientów
Odpowiedz
Zarejestrowałem się na shatterstocku i wrzuciłem swój pierwszy film do akceptacji. Czekam już drugi dzień i cisza. Czy to normalne? Z tego co widzę w większości przypadkach praktycznie natychmiastowo akceptują zdjęcia. Czy to tyczy się tylko fotografii? Na akceptację filmu trzeba czekać dłużej? Pozdrawiam.
Odpowiedz
Akceptacja filmów to na ogół 5-7 dni.
Odpowiedz
(2016-09-11, 20:49:34)dantry napisał(a): Zarejestrowałem się na shatterstocku i wrzuciłem swój pierwszy film do akceptacji. Czekam już drugi dzień i cisza. Czy to normalne? Z tego co widzę w większości przypadkach praktycznie natychmiastowo akceptują zdjęcia. Czy to tyczy się tylko fotografii? Na akceptację filmu trzeba czekać dłużej? Pozdrawiam.

Własnie fotki teraz szybko( nie zawsze tak było)  ..a filmiki zawsze dłuzejSmile..
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  FTP - czas oczekiwania fotek 7 7 267 2008-03-07, 19:40:38
Ostatni post: fotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 39 gości