Czas oczekiwania na review
U mnie wyszło około 28 godzin
Odpowiedz
Mi po 17 godzinach, złapali samego czekacza.
Odpowiedz
Ja wrzucilem w niedzielę o 10:00, więc leci już 25h ... także poceluję w te 28h Icon_razz Dzięki za info. Jeszcze spytam czy pojawiły się w portfolio w sensownym czasie fotorince?
Odpowiedz
Powiem tak,zatwierdzone były o 2.45 a wstałem o 9.00 i w pf już były.
Odpowiedz
Przed chwilą mi zatwierdzili po 25h oczekiwania
Odpowiedz
Sprawdzili, 26h (Niedziela 10:00-Poniedziałek 12:00)
Odpowiedz
A mi zatwierdzili samego czeka a reszta paczki prawie 100 zdjęć zostawili. Wytrącili mnie z równowagi grrr. Mieliście taki przypadek?
Odpowiedz
W zależności o której dorzucałaś zdjęcia do czekacza ( mają różne czasu procesingu zdjęć ). Ja dzisiaj dorzuciłem z rana kilka zdjęć o godzinie 9:30 i kiedy o 12:00 sprawdzili paczkę to te dorzucone 3h wcześniej wciąż mają Currenlty beeing processed i nie zostały sprawdzone..... a bywało tak, że dorzucałem zdjęcia w trakcie sprawdzania praktycznie i wszystkie zostały sprawdzone, więc wszystko zalezy pewnie od ilości ludzi uploadujących a że dzisiaj poniedziałek to duży ruch Smile
Odpowiedz
Icon_eek 
Dzięki za uświadomienie.. U mnie od wrzucenia paczki głównej do rozpatrzenia minęły 4 godziny więc już myślałam że to jakiś rzeźnik przejrzał misterny plan z wysyłaniem czekacza i zrobił mi kuku.
Odpowiedz
Dzisiaj jeszcze lepsza heca, bo te zdjęcia które dorzuciłem wczoraj 3h przed sprawdzeniem i nie zostały sprawdzone, zostawały zawsze jako czekacze na kolejny upload i przez cały dzień dodawałem zdjęcia, później jeszcze trochę w nocy, a nad ranem sprawdzili tylko te "czekacze" a reszta została, mimo że pomiędzy wrzucaniem głównej paczki a sprawdzeniem mineło jakieś 15h. Takiej sytuacji jeszcze nie miałem, ale całe szczęście godzinowo wszystko oscyluje w okolicach poranno-europejskich, także zapewne przyjmą jutro reszte zdjęć o sensownej godzinie (mam nadzieję) Smile
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  FTP - czas oczekiwania fotek 7 7 264 2008-03-07, 19:40:38
Ostatni post: fotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 37 gości