Czas oczekiwania na review
Prawdziwy stocker wrzuca cały rok, bez względu na okoliczności. Icon_cheesygrin Ja tam wrzucam, muszę wypełniać te luki, kiedy Wy nie wrzucacie, widzę w tym szansę dla siebie. Smile

A co do tematu, o 7 rano miałem 6,5h.
Odpowiedz
 Ja także wrzucam , muszę zwiększać portfolio a foty muszą "swoje odleżeć" no i oczywiście tak jak napisał RedMoon
Icon_lol Icon_razz
Odpowiedz
(2015-12-23, 10:09:04)fotek napisał(a): Naprawdę ładujecie teraz cokolwiek na stocki?

A dlaczego nie?
Moje wielkanocne zające wstawione 6 dni temu schodzą jak świeże bułeczki.
Poszło już 10! 

Icon_wink Icon_wink Icon_wink 
Odpowiedz
(2015-12-26, 11:22:24)isia123 napisał(a): A dlaczego nie?
Moje wielkanocne zające wstawione 6 dni temu schodzą jak świeże bułeczki.
Poszło już 10! 

Icon_wink Icon_wink Icon_wink 

Może to zależy od tematyki, może wektory rządzą sie innymi prawami... tak czy owak, od wielu lat moje gnioty przepadają jeżeli wrzucam w takim okresie Smile
Ostatnia moja wrzuta ma date 15.12 Smile
Odpowiedz
Czy już coś wrzucacie na Shutterstock ..po swiętach czy czekacie na nowy rok???
Odpowiedz
Ja wrzucilem pare edytoriali i pare RF ale raczej tylko na zasadzie - robie porzadki i znajduje stare foty, od 3go Stycznia ruszam pelna para Smile
Odpowiedz
Z niedzieli na poniedziałek było ok 21h
Odpowiedz
(2015-12-28, 19:05:05)Esdras napisał(a): Z niedzieli na poniedziałek było ok 21h

U mnie ok. 14h
Odpowiedz
Schodzi ostro w dół - z niedzieli na poniedziałek zawinęło mi czekacza po 16 godzinach, drugiego wrzuciłem wczoraj po południu i zawinięty znienacka po zaledwie 9 godzinach, rano wrzuciłem trzeciego i trzeci raz czaję się z główną paczką Icon_wink

Edit: miazga. Zeszło do 6 godzin. Trzeci czekacz zmarnowany.
Zarzucam czwartego Icon_cheesygrin
Odpowiedz
(2015-12-28, 18:48:45)oxygenka napisał(a): Czy już coś wrzucacie na Shutterstock ..po swiętach czy czekacie na nowy rok???

Czekam na nowy rokSmile
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  FTP - czas oczekiwania fotek 7 7 267 2008-03-07, 19:40:38
Ostatni post: fotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 42 gości