Czas oczekiwania na review
U mnie 35h. RedMoon a jak z pojawieniem sie w PF?
Odpowiedz
Kiepsko trochę, minęło 2 godziny, póki co pojawiło się 16 sztuk na 50. Chociaż liczba razem wrzuconych na głównej stronie się zgadza, no ale 34 zdjęć jeszcze w PF brakuje jak się w nie wejdzie.
Odpowiedz
Czyli nie najgorzej, coś tam się dzieje. Myślałem, że może tak jak tydzień temu będą wisiały kilkanaście godzin i znowu przepadną, a tak jest szansa ze dzisiaj się coś jeszcze sprzeda Icon_wink Dzięki za info Smile
Odpowiedz
30 godzin
Odpowiedz
30 godzin.
Co ciekawe, ostatnio (od miesiąca) mam normalne, ludzkie przeglądy.
Akceptują ponad 90%, a jak mi ostatnio odwalili 1/3 paczki to nie za wydumane focus/lighting tylko za dust/scratches - spojrzałem dokładniej i rzeczywiście, coś mi się na matrycę przyplątało. Po dokładnym wyczyszczeniu i ponownym załadowaniu zaakceptowane.

Żeby to tak zawsze działało, to byłbym szczęśliwy, bo rzeźnik to na mnie strasznie deprymująco działał.
Odpowiedz
Wczoraj wrzucone o 23 dzisiaj o 5 rano w pf
Odpowiedz
(2015-12-09, 10:28:27)tomeyk napisał(a): Co ciekawe, ostatnio (od miesiąca) mam normalne, ludzkie przeglądy.
Akceptują ponad 90%, a jak mi ostatnio odwalili 1/3 paczki to nie za wydumane focus/lighting tylko za dust/scratches - spojrzałem dokładniej i rzeczywiście, coś mi się na matrycę przyplątało. Po dokładnym wyczyszczeniu i ponownym załadowaniu zaakceptowane.

Żeby to tak zawsze działało, to byłbym szczęśliwy, bo rzeźnik to na mnie strasznie deprymująco działał.

U mnie to samo! Od jakiegoś czasu niczego się nie czepiają, łykają wszystko jak leci Smile
Odpowiedz
a co z czsem?
Odpowiedz
(2015-12-09, 21:55:26)Esdras napisał(a): a co z czsem?

Nieustannie przemija Icon_cheesygrin
Odpowiedz
czekam od 26h
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  FTP - czas oczekiwania fotek 7 7 263 2008-03-07, 19:40:38
Ostatni post: fotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 28 gości