Czas oczekiwania na review
fotek tak
Odpowiedz
Dzięki za info;
ktoś też ma takie krótkie czasy?
Odpowiedz
Nikt nie potwierdza tak szybkiego czsu????
Odpowiedz
(2015-11-10, 08:33:39)Esdras napisał(a): Nikt nie potwierdza tak szybkiego czsu????

Od kilku tygodni zauwazyłem spore rozbiezności... ja w tej chwili czekam juz ponad 40 godzin, a wiem że pare osób miało znacznie krótsze czasy. Z kolei jakiś miesiac temu, przez chyba 2-3 tygodni łykali mi zdjęcia od ręki... wrzucałem i po 1-3 godzinach łykali... i tak małymi porcjami udawało sie przepchnąc cała paczke.
Odpowiedz
Ja czekam już 43h. Zastanawiam się, czy na różnice w czasie oczekiwania, ma sposób wyrzucania czekacza ( przez stronę lub z poziomu aplikacji na tel.)
Odpowiedz
Zawsze wrzucam przez ftp
Odpowiedz
U mnie wczoraj o 8:10 wrzucone czekacze, w nocy dorzuciłem główną paczkę, dzisiaj o 7:50 rozpatrzone, więc niecałe 24 godziny. Icon_wink Ja zawsze wrzucam normalnie przez stronę, bo akurat na SS, nie ma z tym dla mnie żadnych problemów, nawet mi wygodniej, niż logować się do FileZilla.
Odpowiedz
Rozpatrzone. 43,5h
Odpowiedz
U mnie wczoraj wieczór paczka zaakceptowana po 30 godzinach oczekiwania, rzeźnik śpi, 37/40.
Odpowiedz
U mnie podobnie jak u kolegi RedMoon'a. Wrzucone wczoraj po 9, dziś po 9 akceptacja, czyli 24 godziny.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  FTP - czas oczekiwania fotek 7 7 262 2008-03-07, 19:40:38
Ostatni post: fotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 44 gości