Czas oczekiwania na review
Dlatego liczyłem, że rano o 8 zdążę dorzucić co nieco a tu zonk Icon_sad i zamiast dorzucić wysłałem nowego czekacza a teraz dylemat kiedy resztę podesłać. Może coś poradzisz w końcu level diamentowca stock-boardowego zobowiązuje do czegoś Icon_cool  
Odpowiedz
(2015-09-27, 16:13:05)fotek napisał(a): Ale to chyba rano, albo wczoraj, bo teraz na pewno jest co najmniej 2 razy tyle

tak, wczoraj wieczorem wrzucone i dziś rano rozpatrzone
Odpowiedz
(2015-09-27, 17:41:21)Nightman napisał(a): ...Może coś poradzisz w końcu level diamentowca stock-boardowego zobowiązuje do czegoś Icon_cool  

Wróżce dałem wolne, ale... trzeba się wsłuchiwac w podawane na bieżaco czasy... te aktualne, anie wczorajsze i czy poranne Smile
Odpowiedz
(2015-09-27, 17:41:21)Nightman napisał(a): Dlatego liczyłem, że rano o 8 zdążę dorzucić co nieco a tu zonk Icon_sad i zamiast dorzucić wysłałem nowego czekacza a teraz dylemat kiedy resztę podesłać. Może coś poradzisz w końcu level diamentowca stock-boardowego zobowiązuje do czegoś Icon_cool  

mi rano wrzucone kolejne foty rozpatrzyli po 6-7 gdzinach, już są w PF i już kasiore tłuką Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
Masz układ nie da się tego nie zauważyć...
Odpowiedz
(2015-09-27, 19:08:12)GregorK napisał(a): mi rano wrzucone kolejne foty rozpatrzyli po 6-7 gdzinach, już są w PF i już kasiore tłuką Icon_cheesygrin

A chwalimy się w innym wątku.... Icon_wink
Odpowiedz
Ja wrzuciłem 12 godzin temu (niedziela 8:00) i cisza, mam nadzieje, że wydłuży się czas do rana Smile
Odpowiedz
Dzisiaj wrzuciłem trochę fotek i pełna akceptacja była po około 4 godzinach
Odpowiedz
(2015-09-27, 19:42:12)oxygenka napisał(a): A chwalimy się w innym wątku.... Icon_wink

ale to nie wątek ze ścianą płaczu Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
(2015-09-27, 22:00:01)GregorK napisał(a): ale to nie wątek ze ścianą płaczu Icon_cheesygrin

no śmiechu warte  Icon_confused
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  FTP - czas oczekiwania fotek 7 7 264 2008-03-07, 19:40:38
Ostatni post: fotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 41 gości