Czas oczekiwania na review
Icon_mad alga3838 h - 30 fot - 1 dl. Normalnie szał Smile

Można wrzucić z 300 fot i mieć 30 dili  Icon_mrgreen
Odpowiedz
albo 3 i mieć ... o quźwa ... nie policzę Icon_wink
______________
:twisted:
Odpowiedz
Ooo, to Wy macie dle? Jak to robicie?
Icon_wink
Odpowiedz
I poszła moja wrzuta świzdu gwizdu;;;z powodu "Glitch--There was a technical problem with your upload. Please resubmit." ..znaczy że bez problemu mogę te same focie wrzucić ponownie bez żadnej adnotacji? Icon_rolleyes
Odpowiedz
(2015-09-23, 15:53:19)oxygenka napisał(a): I poszła moja wrzuta świzdu gwizdu;;;z powodu "Glitch--There was a technical problem with your upload. Please resubmit." ..znaczy że bez problemu mogę te same focie wrzucić ponownie bez żadnej adnotacji? Icon_rolleyes

tak. jakieś błędy im wlazły na serwer i możesz śmiało jeszcze raz.
______________
:twisted:
Odpowiedz
Współczuje Oxy... U mnie zamiast Eli był rzeźnik - odrzut duuużej panoramy za szum (iso 200 w piękny dzień...)
Odpowiedz
(2015-09-23, 17:09:55)maccio napisał(a): Współczuje Oxy... U mnie zamiast Eli był rzeźnik - odrzut duuużej panoramy za szum (iso 200 w piękny dzień...)

To zaczyna być chore  bo dziś techniczne weto Shutterstock ... a wczoraj z trzydziestu fot rzeźnik zostawił jedna i to chyba najgorszego gniota z całej wrzuty.. nie kumam zupełnie w czym rzecz.. bo ten gniot na siebie żadnym cudem nie zarobi ..przy wrzucaniue 1 fotki na 3 dni to będzie 0 dli Icon_rolleyes

(2015-09-23, 17:09:55)maccio napisał(a): Współczuje Oxy... U mnie zamiast Eli był rzeźnik - odrzut duuużej panoramy za szum (iso 200 w piękny dzień...)

Ps ..współczuję ..bo znam Twoje foty i wiem że są dopracowane technicznie bez zarzutu i do tego z fajnym klimatemSmile
Odpowiedz
Powiedzcie lepiej jaki był czas. Icon_wink Bo czekam...
Odpowiedz
(2015-09-23, 17:53:56)RedMoon napisał(a): Powiedzcie lepiej jaki był czas. Icon_wink Bo czekam...

ok,24 h..
Odpowiedz
Dzięki, to muszę się uwinąć.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  FTP - czas oczekiwania fotek 7 7 263 2008-03-07, 19:40:38
Ostatni post: fotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 21 gości