Czas oczekiwania na review
Mi schodzą, tylko trzeba w odpowiednim czasie wrzucić Smile
Odpowiedz
(2015-09-18, 21:08:46)hmc napisał(a): Mi schodzą, tylko trzeba w odpowiednim czasie wrzucić Smile

A o której jest ten odpowiedni czas Icon_cheesygrin bo ja już wrzucam z takim rozrzutem i żadna taktyka jak na razie nie przyniosła kokosów Icon_neutral
Odpowiedz
(2015-09-18, 21:13:35)oxygenka napisał(a): A o której jest ten odpowiedni czas Icon_cheesygrin bo ja już wrzucam z takim rozrzutem i żadna taktyka jak na razie nie przyniosła kokosów Icon_neutral

Jesteśmy we właściwym wątku. Było już parę razy tu opisane. Trzeba z główną paczką, wbić się w ostatniej chwili, tuż przed wizytą inspektora. Wtedy jest szansa, że foty trafią na pierwsze strony. A jak tam są, to się sprzedają Smile  Wrzucasz czekacza, potem czytasz na forum jaki jest czas oczekiwania i próbujesz się wstrzelić Smile
Odpowiedz
(2015-09-18, 21:21:23)hmc napisał(a): Jesteśmy we właściwym wątku. Było już parę razy tu opisane. Trzeba z główną paczką, wbić się w ostatniej chwili, tuż przed wizytą inspektora. Wtedy jest szansa, że foty trafią na pierwsze strony. A jak tam są, to się sprzedają Smile  Wrzucasz czekacza, potem czytasz na forum jaki jest czas oczekiwania i próbujesz się wstrzelić Smile

Ok...zrobię tak ..Dziękować za radę Icon_biggrin
Odpowiedz
(2015-09-18, 21:21:23)hmc napisał(a): Jesteśmy we właściwym wątku. Było już parę razy tu opisane. Trzeba z główną paczką, wbić się w ostatniej chwili, tuż przed wizytą inspektora. Wtedy jest szansa, że foty trafią na pierwsze strony. A jak tam są...
hmc... dzięki Smile
Czuję się oświecony... Przyznaję, że nigdy nie zastanawiało mnie to, dlaczego tak wielką wagę przywiazujecie do czasu oczekiwania... Dla mnie było to raczej punktem odniesienia - mobilizacją do opracowania kolejnych fotek (wrzucałem czekacza... ktoś pisał 45h ... a ja do powiedzmy 40h dorzucałem kolejne, nowo opracowane zdjecia)
...
Teraz wiem, że nie o to tu chodzi... ale mam wątpliwość - zanim zacznę stosować się do tych zaleceń - czy wrzucając np. zdjecia o godz. 12:00 jednego dnia i mając orientacyjny czas na review w okolicach np. 48h chodzi o to, by wrzucić główna paczkę np. w 46 godzinie i dopiero wtedy ją opisać - przydzielić MR, wybrać kategorie ...
Czy inaczej  - wrzucać przez cały ten czas ALE tylko wysyłać inspektorom tuż przed upływem tych 48h....
Pytam, gdyż każde zdjecie dostaje swój numer juz w momencie wrzucenia na serwer SH - i nie wiem, czy znaczenie ma czas wysłania, czy zatwierdzenia do przeglądu?..
Odpowiedz
(2015-09-19, 12:08:33)adalbert74 napisał(a): hmc... dzięki Smile
Czuję się oświecony... Przyznaję, że nigdy nie zastanawiało mnie to, dlaczego tak wielką wagę przywiazujecie do czasu oczekiwania... Dla mnie było to raczej punktem odniesienia - mobilizacją do opracowania kolejnych fotek (wrzucałem czekacza... ktoś pisał 45h ... a ja do powiedzmy 40h dorzucałem kolejne, nowo opracowane zdjecia)
...
Teraz wiem, że nie o to tu chodzi... ale mam wątpliwość - zanim zacznę stosować się do tych zaleceń - czy wrzucając np. zdjecia o godz. 12:00 jednego dnia i mając orientacyjny czas na review w okolicach np. 48h chodzi o to, by wrzucić główna paczkę np. w 46 godzinie i dopiero wtedy ją opisać - przydzielić MR, wybrać kategorie ...
Czy inaczej  - wrzucać przez cały ten czas ALE tylko wysyłać inspektorom tuż przed upływem tych 48h....
Pytam, gdyż każde zdjecie dostaje swój numer juz w momencie wrzucenia na serwer SH - i nie wiem, czy znaczenie ma czas wysłania, czy zatwierdzenia do przeglądu?..

Na mój chłopski rozum ..a raczej babski  to fotki możesz mieć opisane i przygotowane chodzi już o samo wrzucenie dla inspektora do przegląduSmileSmile ale może jako blondi głupoty gadamSmile
Odpowiedz
Oxygenka - na mój chłopski rozum też ten moment powinien byc decydujący - wolę jednak się upewnić u Starych Wyjadaczy Icon_wink
Odpowiedz
(2015-09-19, 12:08:33)adalbert74 napisał(a): ...
Teraz wiem, że nie o to tu chodzi... ale mam wątpliwość - zanim zacznę stosować się do tych zaleceń - czy wrzucając np. zdjecia o godz. 12:00 jednego dnia i mając orientacyjny czas na review w okolicach np. 48h chodzi o to, by wrzucić główna paczkę np. w 46 godzinie i dopiero wtedy ją opisać - przydzielić MR, wybrać kategorie ...
Czy inaczej  - wrzucać przez cały ten czas ALE tylko wysyłać inspektorom tuż przed upływem tych 48h....
Pytam, gdyż każde zdjecie dostaje swój numer juz w momencie wrzucenia na serwer SH - i nie wiem, czy znaczenie ma czas wysłania, czy zatwierdzenia do przeglądu?..

Ja wrzucam wcześniej i czekają sobie, aż je wyślę w odpowiednim momencie do akceptacji.  Ale faktycznie maja od razu nadany nr. Może te załadowane na serwer w ostatniej chwili, funkcjonują na pierwszych stronach dłużej. Az sprawdzę Smile
Odpowiedz
Z moich obserwacji:
Przed 14-dniowym urlopem wrzuciłem ogromną paczkę na serwer, przydzieliłem kategorie i zapisałem. Do akceptacji wysyłałem "po kawałku", żeby zachować ciągłość uploadu. Pliki po akceptacji sprzedawały się tak samo jak te wrzucane od razu do review.
Ale ja stockowa płotka jestem Icon_wink
Odpowiedz
(2015-09-19, 12:08:33)adalbert74 napisał(a): Pytam, gdyż każde zdjecie dostaje swój numer juz w momencie wrzucenia na serwer SH

Nieprawda
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  FTP - czas oczekiwania fotek 7 7 264 2008-03-07, 19:40:38
Ostatni post: fotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 42 gości