Czas oczekiwania na review
U mnie 44 h przed chwilą, a właściwie 46h, bo najpierw sprawdzili około 25 zdjęć, a po dwóch godzinach drugie 25 zdjęć.
Odpowiedz
Dzień dobrySmile
ile teraz się stoi w kolejce? Jakieś już z wczesnej soboty rozpatrzone?
Pozdrawiam
Odpowiedz
Moje jeszcze wiszą
Odpowiedz
Moje od soboty rano...
Odpowiedz
Moje sprawdzili dziś o 7 rano po 65h oczekiwania...
Odpowiedz
(2015-06-22, 11:50:21)maccio napisał(a): Dzień dobrySmile
ile teraz się stoi w kolejce? Jakieś już z wczesnej soboty rozpatrzone?
Pozdrawiam

Pan tu nie stał.

Ja wrzucilem wczora z wczesnego wieczora, najbezpieczniej jest teraz celowac w wotrek poranek w US
Odpowiedz
Yuma, bardzo racjonalne podejście! Pozwolisz, że spróbuję za tydzień twojego forteluSmile
Odpowiedz
(2015-06-22, 14:15:36)maccio napisał(a): Yuma, bardzo racjonalne podejście! Pozwolisz, że spróbuję za tydzień twojego forteluSmile

Prawda taka, ze jak wszyscy wala na poniedzialkowy poranek, to sila rzeczy ladujesz na 3 stronie w najlepszym wypadku, a dwa - czasem przelatuja w 48 czasem 62h wiec rownie dobrze mozesz trafic w wieczor nocy polarnej na Arktyce Icon_cheesygrin
a wtorek no coz z reguly po 48h poranek w US , konkurencja jeszcze nie otrzasnela sie z poniedzialkowej porazki w celowaniu a ja lece od rana na bogatoIcon_cheesygrin
Odpowiedz
Piękna wizja gdyby stokerów było dwóch Ty i ten drugi, który zaczął zabawę tydzień temu Icon_wink
Odpowiedz
Ja przez dwa lata wbijałem się we wtorki, też jest tam tłoczno. Ale sporo luźniej, niż w poniedziałki Smile
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  FTP - czas oczekiwania fotek 7 7 264 2008-03-07, 19:40:38
Ostatni post: fotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 33 gości