Czas oczekiwania na review
najlepsze jest to że nie tylko Polaków tak gnębią, na microstockgroup itd też ludzie narzekają...coś sobie na tym Shutterstock lecą w kulki
Odpowiedz
najgorsze jest to ze od momentu kiedy zaczeły sie te szopki z pojawianiem sie zdjęć w PF całkowicie padla sprzedaż
Odpowiedz
u mnie ten sam problem, zdjęcia zaakceptowane wczoraj o 16 do tej pory się nie pojawiły :/ śledzę wyniki wyszukiwania pod hasłami w których dodałem zdjęcia i wydaje mi się że wogóle nic nowego się nie pojawia
Odpowiedz
Zdjęcia zaakceptowane we wtorek o 22 wciąż nie pojawiły się w PF.
Przynajmniej z kolejnej paczki przeszło 100%  Icon_wink
Odpowiedz
Ja to bym nawet wolał, żeby one przepadły i ponownie je wrzucić w rozsądnym czasie kiedy wszystko się unormuje, niż żeby pojawiły się wszystkie na raz (wszystkich contributorów) o 2:00 w nocy w niedzielę Icon_razz
Odpowiedz
Kolejna paczka zaakceptowana i w czarnej dziurze zaginęła....
Odpowiedz
czas od akceptacji do zindexowania to 72 godziny, macie to w każdym e-mailu potwierdzającym rozpatrzenie prac Smile
______________
:twisted:
Odpowiedz
(2015-04-23, 23:18:27)GregorK napisał(a): czas od akceptacji do zindexowania to 72 godziny, macie to w każdym e-mailu potwierdzającym rozpatrzenie prac Smile

w praktyce nigdy mi się to jeszcze nie zdarzyło Icon_wink
Odpowiedz
A wiec po 4 dniach od zaakceptowania zdjec pojawily sie dzis rano w PF. Coraz dluzej im to schodzi.....
Odpowiedz
Mistrzostwem będzie jak się pojawią na 100 stronie nowości w niedzielny poranek Icon_evil
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  FTP - czas oczekiwania fotek 7 7 263 2008-03-07, 19:40:38
Ostatni post: fotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 29 gości