Czas oczekiwania na review
Czas przyjęcia 12h, czas pojawienia się w portfolio również 12h, podczas uploadu brałem poprawkę na długi czas indeksacji Smile
Odpowiedz
12h potwierdzam (wrzucone wczoraj o 20), czekam teraz aż pokażą się w pf
shutterstockistockphotodreamstimefotolia123rfbigstockphotodepositphotos
Odpowiedz
(2015-04-16, 07:44:30)maccio napisał(a): Moje wiszą od wczorajszego poranka - nie wiem, czy jest sens w tym tygodniu cokolwiek ładować na ss...

Moje  te  z 15.04 przyjęte natomiast te z 12 i 13 nadal wisza i czekają na przegląd to troszke dziwne..nawet się zastanawiam czy nie załadować tych fot od nowa..czy jeszcze poczekać do soboty? Icon_neutral
Odpowiedz
Ja bym już reupload robił i nie czekał do soboty.
shutterstockistockphotodreamstimefotolia123rfbigstockphotodepositphotos
Odpowiedz
9h i w końcu są w pf
shutterstockistockphotodreamstimefotolia123rfbigstockphotodepositphotos
Odpowiedz
(2015-04-16, 19:02:32)gubernat napisał(a): 9h i w końcu są w pf

U mnie po 14h się pojawiły dopiero także chyba nie ma reguły
Odpowiedz
Ktoś coś wrzucał w weekend? Czy zdjęcia wciąż się długo indeksują? Jaki przybliżony czas? Smile
Odpowiedz
Wczoraj wieczorem kilka sztuk wrzuciłem o tak kontrolnie.
Dam znać jak z czasem, ogólnie to przeszła mi ochota na większe paczki bo ostatnio 100 plików utopiłem w otchłani ... tydzień czekały na inspektora a potem 48 na indeksje.
Odpowiedz
(2015-04-19, 12:34:34)szakalikus napisał(a): Ktoś coś wrzucał w weekend? Czy zdjęcia wciąż się długo indeksują? Jaki przybliżony czas? Smile

Icon_mrgreen wrzucałam 17 .04 rano ..akceptowane 17.04wieczorem do dzić ich nie ma w PF...są  gzies w czarnej d... 28 fot i jak tu być optymistą? Icon_sad
Odpowiedz
(2015-04-19, 13:04:15)Esdras napisał(a): Wczoraj wieczorem kilka sztuk wrzuciłem o tak kontrolnie.
Dam znać jak z czasem, ogólnie to przeszła mi ochota na większe paczki bo ostatnio 100 plików utopiłem w otchłani ... tydzień czekały na inspektora a potem 48 na indeksje.

Ja mam paczkę 100+ zdjęć i będę je chyba wrzucać po 20 sztuk przez cały tydzień (podzielę tematycznie po kilka zdjęć z każdej sesji zdjęciowej do jednej paczki). Ocenić czas akceptacji się da, ale indeksacji to już losowo. W minionym tygodniu czekałem 9h, 14h a ostatnia paczka była po 1h ( w środku nocy) już w portfolio. Także podzielę i któraś może w dobrą porę trafi Icon_razz
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  FTP - czas oczekiwania fotek 7 7 267 2008-03-07, 19:40:38
Ostatni post: fotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 33 gości