Czas oczekiwania na review
(2015-04-13, 12:42:53)szakalikus napisał(a): 17h z niedzieli na poniedziałek.
u mnie bardzo podobnie 17.30 h, ale recenzentowi nie spodobało się ostrzenie i wywalił do śmietnika paczkę
shutterstockistockphotodreamstimefotolia123rfbigstockphotodepositphotos
Odpowiedz
Nie chciałem zakładać wątku dla jednego pytania, więc mały offtop. Mam ochotę pobawić się w landscape, czego nigdy nie robiłem - mam 24-70 sigmy 2.8, ale jakoś ona mydli niezależnie od przysłony (korony drzew na konrtascie z niebem są rozmyte, poruszone), mam również 10-20 4.0-5.6 no i aktualnie bawię się w cykaniu pejzaży na 20mm ok. f9.0.
Jaki obiektyw polecicie do dobrych fajnych ostrych i niezniekształconych krajobrazów? Jakaś tania stałeczka najlepiej. Może kita w ogóle kupić ?!? Smile gubernat widzę, że masz trochę krajobrazów z gór ładnych, zdradzisz szkło?
Odpowiedz
Jakiś czas temu jechałem standardowym kit-em 18-105 Nikona, od jakiegoś czasu zmieniłem i większość jest już z Tamrona 17-50 F2,8.
shutterstockistockphotodreamstimefotolia123rfbigstockphotodepositphotos
Odpowiedz
Miałem go kiedyś i sprzedałem na rzecz sigmy, bo miała mocowanie pod FF a tamron nie Icon_razz ajajajj dobrze,że mi o nim przypomniałeś ! Dobre szkło było, żyleta od 2.8 Icon_razz
Odpowiedz
Czas :15h
Odpowiedz
Czy Wasze zaakceptowane zdjęcia są widoczne w PF?
Odpowiedz
od 8:00 czekam na ich pojawienie się i się doczekać nie mogę - znowu coś nie tak Icon_sad
Odpowiedz
Zaakceptowane o 3 w nocy - nadal brak Icon_frown
Odpowiedz
ogólnie to chyba nic się nie pojawia, bo wrzuciłem zdjęcia mostu i sprawdzałem pod hasłem "metal bridge" to cały dzień te same zdjęcia po filtrowaniu "New", także dzisiejsza paczka przepadnie Icon_sad
Odpowiedz
(2015-04-14, 17:53:37)alga38 napisał(a): Czy Wasze zaakceptowane zdjęcia są widoczne w PF?

Alinko ja widzę Twoje nowe smakowite foty w PF... mniamIcon_wink
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  FTP - czas oczekiwania fotek 7 7 263 2008-03-07, 19:40:38
Ostatni post: fotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości