Czas oczekiwania na review
Normalnie strach wrzucać, ale kolejka zajęta i pomału trzeba się szykować.
Jak tam dziś czas? Maleje, czy nadal w granicach 36-38h?
Odpowiedz
36-38 ale trafiłam na jakieś ufo. Chyba ma dniówki w tym tygodniu. Część zdjęć mi rozpatrzył z efektem niezadowalającym a reszta sobie dalej czeka. Powodzenia
Odpowiedz
No to spadło do 31h. Znowu same czekacze Icon_sad Czasem trudno jest tym co "wierzą" Icon_wink
Odpowiedz
(2015-03-24, 18:53:34)hmc napisał(a): No to spadło do 31h. Znowu same czekacze Icon_sad  Czasem trudno jest tym co "wierzą" Icon_wink

Jak to jest ze lapia Ci same czekacze? wrzucasz jedna fote i idziesz robic reszte zdjec? Icon_cheesygrin tak pytam bo ja jesli wrzucam czekacza to juz mam gotowa cala paczke, i tylko zajmuje koleke.
Odpowiedz
31h i ciekawostka w jednym z odrzutów dwa powody blury i że oversharpnig chyba raz w okularach a raz bez ktoś pracowałIcon_sad
Odpowiedz
(2015-03-24, 21:11:59)Esdras napisał(a): 31h i ciekawostka w jednym z odrzutów dwa powody blury i że oversharpnig chyba raz w okularach a raz bez ktoś pracowałIcon_sad

Albo rozdwojenie jaźni miał Icon_wink
shutterstockistockphotodreamstimefotolia123rfbigstockphotodepositphotos
Odpowiedz
Wbrew pozorom nie jest to takie trudne wystarczy nadmiernie odszumić a później mocno wyostrzyć, ostrości zbytnio nie uzyskamy ale na krawędziach będzie widać obwoluty i o to drwalowi może chodzić. Oczywiście nie twierdzę, że tak jest w Twoim przypadku  Icon_confused
Odpowiedz
(2015-03-24, 20:02:37)yuma2 napisał(a): Jak to jest ze lapia Ci same czekacze? wrzucasz jedna fote i idziesz robic reszte zdjec? Icon_cheesygrin tak pytam bo ja jesli wrzucam czekacza to juz mam gotowa cala paczke, i tylko zajmuje koleke.

Hehe. Mam wszystko przygotowane, tylko jak czytam że czas oczekiwania 36h to jeszcze nie wrzucam. Bo chce się wbić w ostatniej chwili.  No i potem się okazuje że 31h i pozamiatane. Chytry dwa razy traci. Jutro wrzucam po 24h Icon_razz
Odpowiedz
Raczej tak nie było... Nie odszumiałem i nie ostrzyłem.
Odpowiedz
(2015-03-24, 21:31:25)hmc napisał(a): Hehe. Mam wszystko przygotowane, tylko jak czytam że czas oczekiwania 36h to jeszcze nie wrzucam. Bo chce się wbić w ostatniej chwili.  No i potem się okazuje że 31h i pozamiatane. Chytry dwa razy traci. Jutro wrzucam po 24h Icon_razz

Czas w ciagu dnia potrafi sie zmienić o kilka godzin. Jeżeli tu na forum ktos pisze, ze czekał np. 40 godzin, ale juz nie pisze, ze to było wczoraj, to ta inforamacja jest już niewiele warta
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  FTP - czas oczekiwania fotek 7 7 264 2008-03-07, 19:40:38
Ostatni post: fotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 36 gości