Czas oczekiwania na review
U mnie zdjęcia rozpatrują wszystkie za jednym razem, ale mija kilka godzin (3-5) zanim w ogóle pojawią się na stronie.
Odpowiedz
(2015-03-14, 21:31:57)bluefilter napisał(a): Coś tu nie pasuje.
W minionym tygodniu wrzucałem zdjęcia z regularnością 8 godzin przez cztery kolejne dni.
I ani razu nie rozpatrzyli mi zdjęć razem.
Zawsze rozpatrywali paczki zdjęć, które były osobno wrzucane.
Także Twoja teoria "czekacza" się nie sprawdza.
Tak było w zeszłym roku, teraz coś się pozmieniało.

j/w nikt z nas tej teorii nie wymyslil, zreszta teoria to zle okreslenie bo tak po prostu jest.
Sredni czas oczekiwania z ubieglym tygodniu to chyba okolo 25h, wiec jesli wrzucales co 8 godzin (nie mozesz spac?) to nie wydaje mi sie ze kazda paczke rozpatrzyli osobno, chyba ze uznali Cie za spam Icon_cheesygrin bardzo ale to bardzo sporadycznie, edytoriale przechodzily +/- 2-3h wczesniej lub pozniej. W przypadku kombinowanej paki z kilku uploadow roznice liczone sa w minutach.
Odpowiedz
Po co przekonywac kogos do czegoś, co wydaje sie mitem?
Odpowiedz
Jak tam czasowo teraz wyglądamy? Oczywiście pytanie kierowane do tych co wierzą  Icon_cool Edytoriale rozpatrują na pniu więc mój czekacz nie doczekał towarzystwa  Icon_wink
Odpowiedz
45 h i cisza jak narazie.
Odpowiedz
niepokojąca okoliczność  Icon_frown
Odpowiedz
ok 48h. 100% przeszło
Odpowiedz
Ok 47h. Także 100% przeszło

Edit
A jednak 1 odrzucili czyli 99%
shutterstockistockphotodreamstimefotolia123rfbigstockphotodepositphotos
Odpowiedz
niby 100% przeszło ale zaginęły w akcji i nie ma po nich śladu.
Odpowiedz
46h kilka polecialo za similar,

Mamm pytanko do strszych stazem - czy wydluzajacy sie czas oczekiwania - 20-30-44h to normalne o tej porze roku? czy jest jakas sezonowosc? pamietam w Listopadzie czy Grudniu czzekalem okolo 12h, dziekuje i pozdrawiam
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  FTP - czas oczekiwania fotek 7 7 262 2008-03-07, 19:40:38
Ostatni post: fotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 28 gości