Czas oczekiwania na review
Dowcipniś Smile
Czas Gregorka zgadza się z czasami z wczoraj (informacje z innych źrodeł). Czasy oczekiwania w czwartek były znacznie dłuższe
Odpowiedz
(2015-02-21, 11:49:46)yuma2 napisał(a):  SAm juz nie wiem, moze Fotek robisz zdjecia zbyt zaawansowane technicznie i musza powolywac grupe ekspertow do podjecia decyzjiIcon_cheesygrin

Like iT ! Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
RF 30h oczekiwania zdjęcia zatwierdzone o 1 w nocy i są już w portfolio, edytoriale dalej czekają.
Odpowiedz
Wrzuciłem 60 fot do sprawdzenia w sobotę ok godziny 19 opisane i wysłane do rozpatrzenia. W poniedziałek z rana sprawdziłem że 25 zostało rozpatrzonych około drugiej w nocy czyli czas około 31 h. Reszta fot czeka dalej a już wtorek jest. Czekał ktoś z was tyle ?
Odpowiedz
Takie rzeczy się zdążają Smile myśle że większość miała podobne przygody. Kiedyś połowa mojej paczki przepadła na dobry tydzień kolejne trzy wrzutki rozpatrzyli a tamte wisiały .
Trzeba cierpliwie czekać i nie wykonywać nerwowych ruchów typu usówanie i ponowne wgrywanie.
Odpowiedz
Ja wrzuciłem w sobote o 2 w nocy rozpatrzone byly dopiero w poniedzialek wieczorem ale dorzucilem dodatkowe o 21 a po 21 rozpatrzone były wszystkie.To chyba rekord.
Odpowiedz
(2015-02-24, 09:26:35)fotoluk1983 napisał(a): Wrzuciłem 60 fot do sprawdzenia w sobotę ok godziny  19 opisane i wysłane do rozpatrzenia. W poniedziałek z rana sprawdziłem że 25 zostało rozpatrzonych około drugiej w nocy czyli czas około 31 h. Reszta fot czeka dalej a już wtorek jest. Czekał ktoś z was tyle ?

Jesli wrzucasz w jednej paczce np; zdjęcia RF,Editoriale i ilustrcje to wszystko może byc rozbite i akceptacja w różnym czasie , ale .. najważniejsze by nie dopadł rzeźnik Icon_wink   Icon_cheesygrin   i nie wyrabał tasakiem wrzutki Icon_rolleyes
Odpowiedz
Ja czekam na review ILUSTRACJI od piątku.... Coś chyba jest nie tak.
Odpowiedz
Ma ktoś jakieś świeże dane? Czekacz w kolejce od 23 godzin i się zastanawiam czy już nie czas Smile
Odpowiedz
U mnie było 30h.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  FTP - czas oczekiwania fotek 7 7 262 2008-03-07, 19:40:38
Ostatni post: fotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości