Czas oczekiwania na review
8h - 100%
Odpowiedz
Ameno Smile
Mnie wczoraj dopadł na kilku czekaczach i reszta wrzuty niestety czekała do rana..ale niestety okazało się , że stety bo cała reszta przeszła Smile
Odpowiedz
Wczoraj pod wpływem dyskusji zrobiłem reupload problematycznej wrzutki z tym, że wgrałem 19 zdjęć (bo trochę strach wrzucać tak szybko te same zdjęcia bez jakichkolwiek przeróbek)  Icon_eek
Efekt końcowy 16 zdjęć zatwierdzonych a 3 odrzucili (jak na odrzuty to chyba nie najgorzej) sytuacja obróciła się o 180°

Przywracając wątek na jego prawowity tor 10h oczekiwania. Amen.
Odpowiedz
Co do wrzucania tych samych zdjeć, to one zostają w naszej histori na zawsze widać to bardzo dobrze w aplikacji na iPhone.
Odpowiedz
nawet jeśli wyskasujesz w Approval Status\Rejected Photos ?
Odpowiedz
Tak!!! Kasowanie nic nie dajeSmile
Odpowiedz
Czyli trzeba przykręcić śrubkę i robić lepsze foty i tego się trzymajmy  Icon_cheesygrin
Odpowiedz
Ja wcale z Shutterstock z rejected nie usuwam. Podejrzewam, że jest to chęć inspektora aby zweryfikować czy wrzucane na nowo były już odrzucane. I jeśli były za szum a szum usinięty to nie ma sprawy... ale jeśli wrzucane na siłe po kilka razy to .. na pewno mają jakąś apkę do sprawdzania.. Zobaczcie w google sprawdzenie po grafice zdjęcia trwa kilka sekund.
Odpowiedz
Wszystko się zgadza tyle tylko, że Shutterstock ma już w swoich bazach prawie 50mln zdjęć i gdyby chcieli katalogować wszystkie odrzuty to mieliby ze 150mln. Myślę, że raczej w tych odrzutach trzymają miniaturki aby mieć pogląd na nasze poczynania. Esdras czy widzisz wszystkie swoje odrzuty nawet te z początku swojej kariery też?
Odpowiedz
Na pewno jest ostatni miesiąc.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  FTP - czas oczekiwania fotek 7 7 263 2008-03-07, 19:40:38
Ostatni post: fotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 31 gości