Czas oczekiwania na review
nie dziękujęSmile
ja mam dużo staroci, zakotwiczonych juz na Dreamstime i fotolia...
teraz trza zakotwiczyć na shutter Icon_wink
Odpowiedz
Jak tam aktualny czas czekania na review ?
Odpowiedz
7/7 po 2 godzinach od wrzuty
Odpowiedz
Dzisiaj się na pewno wydłuży, na poniedziałkowy poranek w EU planuje wrzucić koło 24:00, zobaczymy co z tego wyjdzie :p
Odpowiedz
Aktualnie jest około 6 godzin, wrzuciłem 1 zdjecie na probę.
Odpowiedz
Moim wrzuconym wczoraj o 18 właśnie mija 14h oczekiwania. Czasy rozpatrywania normalnieją więc miejmy nadzieję, że sprzedaż też wróci do normalności  Icon_cheesygrin

Chyba jak pisałem posta to dopadł mnie rzeźnik takiego pogromu jeszcze nie miałem na 29 zdjęć przyjął tylko 3  Icon_sad Icon_sad Icon_sad
Odpowiedz
to chyba czeka mnie to samo....
Odpowiedz
(2015-01-12, 08:49:33)Nightman napisał(a):
Chyba jak pisałem posta to dopadł mnie rzeźnik takiego pogromu jeszcze nie miałem na 29 zdjęć przyjął tylko 3  Icon_sad Icon_sad Icon_sad

dlatego właśnie nie celuję w poniedziałkowe przedpołudnie...
Odpowiedz
Mi przyjęli rano 100%... może jednak warto zweryfikować jakość zdjęć, zamiast narzekać na mistycznego rzeźnika? Też sie zdarzają odrzuty, ale nie takie hurtowe... czasami sam widze, ze uzasadnione, czasmi nie i wysyłam ponownie.
U niektórych jednak to plaga
Odpowiedz
(2015-01-12, 08:49:33)Nightman napisał(a): Moim wrzuconym wczoraj o 18 właśnie mija 14h oczekiwania. Czasy rozpatrywania normalnieją więc miejmy nadzieję, że sprzedaż też wróci do normalności  Icon_cheesygrin


Chyba jak pisałem posta to dopadł mnie rzeźnik takiego pogromu jeszcze nie miałem na 29 zdjęć przyjął tylko 3  Icon_sad Icon_sad Icon_sad

Dobre i trzy mnie skosił do 0..... tasakiem  Icon_cry
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  FTP - czas oczekiwania fotek 7 7 262 2008-03-07, 19:40:38
Ostatni post: fotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości