Czas oczekiwania na review
właśnie opisuje i przyjmują na bieżąco
Odpowiedz
(2014-12-29, 13:09:20)Wuja napisał(a): właśnie opisuje i przyjmują na bieżąco

potwierdzam, przyjęte po 15 minutach od wrzuty.
Odpowiedz
Planuję wznowić upload bo ile można leniuchować Icon_lol i dręczy mnie pytanie jak kształtują się czasy. Wie ktoś coś?
Odpowiedz
(2015-01-02, 10:17:41)Nightman napisał(a): Planuję wznowić upload bo ile można leniuchować Icon_lol i dręczy mnie pytanie jak kształtują się czasy. Wie ktoś coś?

40 minut od wrzuty..ale uwaga działa nawiedzony...Icon_winkSmile czy jak zwał rzeźnik 
Odpowiedz
Może jeszcze pijany?!
Odpowiedz
Ktoś wie ile czekamy na rozpatrzenie ilustracji?
Odpowiedz
Ilustrację to nie wiem ale RF i edytoriale to tak z 10h i bez większych strat
Odpowiedz
Ilustracje okolo 20h
Odpowiedz
około 19 godzin, przyjętych kilkanaście ze 164 Icon_sad
koniec z celowaniem w poniedziałek w dzień Icon_sad ... to już któryś tydzień - na poniedziałek mam przydzielonego rzeźnika i to konkretnego, bezwzględnego i ciętego na pejzaż Icon_sad nie wiem gdzie i jakim cudem on widzi ten "Focus--Subject is blurry, too soft, or out of focus when viewed at full resolution"... przecież to elka 16-35 II - większość na f16 robiona - raczej za "too sharp" bym odrzucił ewentualnie ale nie za focusa... to już jest przegięcie bagiety
Odpowiedz
(2015-01-05, 14:46:09)milosz napisał(a): około 19 godzin,  przyjętych kilkanaście ze 164 Icon_sad
koniec z celowaniem w poniedziałek w dzień Icon_sad ... to już któryś tydzień - na poniedziałek mam przydzielonego rzeźnika i to konkretnego, bezwzględnego i ciętego na pejzaż  Icon_sad nie wiem gdzie i jakim cudem on widzi ten "Focus--Subject is blurry, too soft, or out of focus when viewed at full resolution"... przecież to elka 16-35 II - większość na f16 robiona - raczej za "too sharp" bym odrzucił ewentualnie ale nie za focusa... to już jest przegięcie bagiety

I właśnie ja czekam na zatwierdzenie z spora paczką i drżę calutka bo on uwielbia mnie tepić... jak insekta 
...mam nadzieje że w tym czasie bedzie musiał iść na sedes.. a mnie ktos bardziej życzliwy obsłużyIcon_cry Icon_rolleyes Icon_confused
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  FTP - czas oczekiwania fotek 7 7 262 2008-03-07, 19:40:38
Ostatni post: fotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 21 gości