Czas oczekiwania na review
pełnoklatkowcy to mają dobrze Icon_wink
Odpowiedz
cos ty, mnie wczoraj rzeżnik tak obuchem potraktował, że odechciało mi się uploadu na najbliższy miesiąc :/
______________
:twisted:
Odpowiedz
Myślę Alinko, że pełna klatka tu nie ma nic do rzeczy. Bałem się o te foty bo cały set to dwie stare sesje które się bardzo dobrze sprzedawały a ja je tylko ztiuningowałem, tzn, lustrzane odbicia kadrów + zmieniona kolorysyka.
To był taki eksperyment, który wypalił w 100% z czego nie ukrywam bardzo się cieszę, a będzie jeszcze fajniej jak będzie się sprzedawać tak dobrze jak jej poprzedniczki.

Oooo Smile w trakcie pisania posta ktoś kupił 5 szt. z nowej kolekcji Smile
Odpowiedz
żartowałam z tą FF Smile
Gratuluję zakupu "świeżynek" Smile
Odpowiedz
ile aktualnie czekamy?
Odpowiedz
Ja czekacza wrzuciłem w piątek o 22:00 dam znać co i jak.
Odpowiedz
(2014-11-08, 15:32:15)Esdras napisał(a): Ja czekacza wrzuciłem w piątek o 22:00 dam znać co i jak.

Ja wrzuciłem 40 minut później Smile
Też dam znać o ile nie będzie to środek nocy Smile
Odpowiedz
ja w sumie nie wiem o co chodzi z tym wątkiem:
po on istnieje?
co daje Wam wiedza o tym czasie od wrzucenia do zatwierdzenia?
a gdzie Wy te godziny sprawdzacie?

ja tam szykuję paczkę i wrzucam jak najszybciej po zatwierdzeniu najnowszej i tyle ....
Odpowiedz
(2014-11-08, 16:57:57)fotoaloja napisał(a): ja w sumie nie wiem o co chodzi z tym wątkiem:

Wiesz jakie to emocje, gdy się uda dorzucic kilka fot tuz przed samym rozpatrzeniem? Icon_cheesygrin
Odpowiedz
(2014-11-08, 17:00:27)fotek napisał(a): Wiesz jakie to emocje, gdy się uda dorzucic kilka fot tuz przed samym rozpatrzeniem? Icon_cheesygrin

szczególnie jak w portfolio pokażą się dopiero po 24h Icon_cheesygrin
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  FTP - czas oczekiwania fotek 7 7 264 2008-03-07, 19:40:38
Ostatni post: fotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 34 gości