Czas oczekiwania na review
no to masz czekacza , ładuj następne Smile
Odpowiedz
(2014-10-20, 14:42:32)alga38 napisał(a): no to masz czekacza , ładuj następne Smile

...a wegetacja gdzie??? spalam się Icon_redface Icon_cheesygrin
Odpowiedz
Na szczęście nie trafiłam na maniaka softowego, ale za to mam pierwszy w historii odrzut za: "Text would be too difficult for a customer to remove, please correct and resubmit" . Dla wyjaśnienia - dodałam tekst "Merry Chrismas" do świątecznych fotek.
Odpowiedz
Merry Christmas 
Odpowiedz
haha no fakt to bylyby pierwsze w historii Chrismas, aczkolwiek dyslektycy tez obchodza Swieta Icon_cheesygrin
Odpowiedz
(2014-10-20, 21:31:02)alga38 napisał(a): Na szczęście nie trafiłam na maniaka softowego, ale za to  mam pierwszy w historii odrzut za: "Text would be too difficult for a customer to remove, please correct and resubmit" . Dla wyjaśnienia -  dodałam tekst "Merry Chrismas" do świątecznych fotek.

Jemu chodzi o to, że tekst jest zbyt trudny do usunięcia przez nabywcę (i ew. zastąpienie go innym). Czyli pewnie nie jest na jednolitym tle.
______________
:twisted:
Odpowiedz
(2014-10-20, 23:21:28)GregorK napisał(a): Jemu chodzi o to, że tekst jest zbyt trudny do usunięcia przez nabywcę (i ew. zastąpienie go innym). Czyli pewnie nie jest na jednolitym tle.

w doslownym tlumaczeniu tak, ale w tym wypadku bardziej o to ze tekst jest z bledem
Odpowiedz
(2014-10-20, 23:36:39)yuma2 napisał(a): w doslownym tlumaczeniu tak, ale w tym wypadku bardziej o to ze tekst jest z bledem

Nie wiemy, czy jest z bledem, czy tez tylko na forum Alina ten bład zrobiła :0
Odpowiedz
... przecież jak bym napisała na zdjęciu z błędem, to oczywisty byłby odrzut... Jak zwykle Sławcio ma rację Smile
i Gregorek też, napisałam na niejednolitym tle, ale nie raz tak robiłam i przechodziło, dlatego zdziwił mnie ten powód odrzutu
Odpowiedz
Przychodzą mi do głowy trzy możliwości:
1) Nie podobała im się czcionka.
2) Mieli skargi od klientów, którzy "myśleli" że to się da podmienić, a jednak się nie dało.
3) Nie podoba im się słowo "Christmas" bo jest niepoprawne politycznie.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  FTP - czas oczekiwania fotek 7 7 264 2008-03-07, 19:40:38
Ostatni post: fotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 44 gości