Czas oczekiwania na review
Jakaś kicha, zdjęć nie ma do tej pory w PF :/
Odpowiedz
(2014-08-28, 13:00:38)alga38 napisał(a): Jakaś kicha, zdjęć nie ma do tej pory w PF :/

Sprawdzone dzisiaj o 8 rano pojawiły sie przed chwilą w portfolio ( 5 godzin)
Odpowiedz
Szaleją Smile 2-3h czekania Smile
Odpowiedz
Zauważyłem pewną prawidłowość,wyjadacze pewnie to wiedzą.Wysyłając większą paczkę narażamy się chyba na gniew recenzentów,ostatnio posłałem 40,naprawdę dopracowanych widoków,odwalili mi 38.Wysyłam teraz po 6 sztuk,to 4 przechodzą.Jeszcze jedno spostrzeżenie:myślałem że przycwaniaczę i powysyłam im małe paczki z interwałem ok 6 h.nic z tego,rozpatrzyli w jednym czasie hurtowo i odwalili większość za nic,tj powymyślane powody
Odpowiedz
2 ostatnie wrzutki czas 3-5h. 100% akcpet
Odpowiedz
(2014-08-28, 19:36:26)MikeMareen napisał(a): Zauważyłem pewną prawidłowość,wyjadacze pewnie to wiedzą.Wysyłając większą paczkę narażamy się chyba na gniew recenzentów,ostatnio posłałem 40,

40 to nie większa paczka Icon_wink
Odpowiedz
Wyobrażam sobie ile Ty musisz wysyłać,jak masz zamiar niedługo dobić do 20 tys.staram się wgrywać dopracowane foty,niczym nie różniące się od tych,które prezentowałem i prezentuję na Fotoferi,500px,35photo.Zauważyłem,że tylko takie mi schodzą.Jakieś bzdety w stylu ławki w paru,leżą sobie spokojnie.
Odpowiedz
o, dopiero zauważyłem kto się kryje pod tym nickiem Smile witaj Mariuszbrcz! masz już spore folia w różnych miejscach - powgrywaj większość w dużych wrzutach (przynajmniej po 100 w paczce) + te których nie pokazywałeś i coś tam dobrego powinno się zadziać i to trochę szybciej niż przy małych paczuszkach nad którymi lubią znęcać się inspektorzy (poza tym niestety stocki to fabryka, szczególnie jeśli chodzi o pejzaż to trzeba mieć tego naprawdę sporo żeby były wyniki)... z drugiej strony trochę inaczej obrabia się na stocki a inaczej na portale - także z tym też może być problem z akceptacją (moje przygotowane pod portale lecą np. za poor lighting )
Odpowiedz
a tak btw - jak tam 500px? udało się coś sprzedać? ja tam powoli wysyłam lepsze foty i nie wiem czy dalej to robić...
Odpowiedz
(2014-08-28, 19:36:26)MikeMareen napisał(a): Zauważyłem pewną prawidłowość

Tak Ci się tylko wydaje, z moich obserwacji wynika że nie ma tutaj żadnych reguł - robić - wrzucać, robić - wrzucać, tik - tak, tik - tak Icon_cheesygrin
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  FTP - czas oczekiwania fotek 7 7 265 2008-03-07, 19:40:38
Ostatni post: fotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 55 gości