Czas oczekiwania na review
(2014-06-30, 11:51:59)harley_ napisał(a): Miłosz ostatnio zdjęcia z 100 2.8L są dla ynspektorów za mało ostreSmile

A bo sie na L-ke napaliłeś. Z mojego zwykłego 100/2.8 sa wystarczająco ostre Smile
Odpowiedz
Do tej pory też były wystarczające. ostatnie 2 tygodnie już nieSmile. już jakieś teorie spiskowe snuj, wszystko było ok, i nagle nic nie jest dobrze. może to sygnał że trzeba sobie odpuścić stocki
Odpowiedz
14h wszystko kosz dobrze ze wiele tego nie było
Odpowiedz
(2014-06-30, 12:31:29)Esdras napisał(a): 14h wszystko kosz dobrze ze wiele tego nie było

czyli jeszcze Attila (jak go nazywają na forum shutterstocka) nie skończył swojej zmiany...
Odpowiedz
(2014-06-30, 12:51:42)milosz napisał(a): czyli jeszcze Attila (jak go nazywają na forum shutterstocka) nie skończył swojej zmiany...

A czy przedstawiciele Shutterstock jakos komentują te żale na Attilę? Moj angielski za słaby aby samodzielnie swobodnie czytać
Odpowiedz
(2014-06-30, 12:51:42)milosz napisał(a): czyli jeszcze Attila (jak go nazywają na forum shutterstocka) nie skończył swojej zmiany...

Hehe dobre - bicz boży Smile
U mnie 17 godzin, przeszło 4/5
Odpowiedz
(2014-06-30, 13:04:19)fotek napisał(a): A czy przedstawiciele Shutterstock jakos komentują te żale na Attilę? Moj angielski za słaby aby samodzielnie swobodnie czytać

za głęboko się nie wczytywałem, ale chyba raczej nikt z "wierchowki" tam go nie usprawiedliwia... w każdym bądź razie widać że Attila wszystkich w miarę podobnie traktuje Icon_wink czy ktoś jest z USA/Rumunii czy UK czy skądkolwiek, nie ma różnicy (w pewnym momencie myślałem że koleś ma uprzedzenia do Polaków - ale po przejrzeniu wątku na forum Shutterstock widać że to chodzi o coś innego - i nikt nie wie o co Icon_wink )
Odpowiedz
18h ,11 z 12 przyjęte, jedno za Model Release, zdjęcie wnętrza kościoła z wystrojem na ślub.
Odpowiedz
16 h 100% akceptacji
Odpowiedz
Attila - chyba młot Boży. Sam Bóg większego młota nie widział.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  FTP - czas oczekiwania fotek 7 7 265 2008-03-07, 19:40:38
Ostatni post: fotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 46 gości