Czas oczekiwania na review
Przed chwilą wgrałem przez stronę - przez chwilę wyglądało, że jest o'k - ale już mam zamiast miniaturek napisy.
Odpowiedz
Lekko przyspieszają 19h
Odpowiedz
Miałem podobna jazdę wczoraj... najpierw sie pokazały po załadowaniu, za chwile zaczęły znikąc a dzisiaj rano wszystkie w pending.

To jednak nie koniec zabawy. Wczoraj zaakceptowali mi dwa czekacze, a resztę, która dorzuciłem na 2 godziny przed rozpatrzeniem pozostawili. Poczekałem kilka godzin i gdy nadal wisiały w pending... wykasowałem. Załadowałem ponownie z myślą, ze wrzucę dzisiaj. Rano sie okazuje, ze te wykasowane zostały przyjęte ok. północy.

Cuda, Panie i Panowie... cuda
Odpowiedz
(2014-06-17, 07:56:27)fotek napisał(a): Miałem podobna jazdę wczoraj... najpierw sie pokazały po załadowaniu, za chwile zaczęły znikąc a dzisiaj rano wszystkie w pending.

To jednak nie koniec zabawy. Wczoraj zaakceptowali mi dwa czekacze, a resztę, która dorzuciłem na 2 godziny przed rozpatrzeniem pozostawili. Poczekałem kilka godzin i gdy nadal wisiały w pending... wykasowałem. Załadowałem ponownie z myślą, ze wrzucę dzisiaj. Rano sie okazuje, ze te wykasowane zostały przyjęte ok. północy.

Cuda, Panie i Panowie... cuda

Tez tak kiedyś miałem.
Odpowiedz
(2014-06-17, 07:56:27)fotek napisał(a): Cuda, Panie i Panowie... cuda

No u mnie podobnie jeszcze raz rozpatrzyli wszystkie - Te co były przyjęte wcześniej przyjęli jeszcze raz (ale w portfolio są pojedynczo), 1 przyjęte z tych od glitch-a, 3 odrzuty za glitch, jedno odrzucone bez podania przyczyn ale w portfolio od rana jest Smile
Cuda Smile
A wrzucony wieczorem reupload tych z glitchem na razie czeka i zajmuje kolejkę Smile
Odpowiedz
16 godzin. Tym razem wreszcie trafiłem na normalnego inspektora. 95% akceptacji. Sesja rowerowa i sklepowa odrzucana wcześniej przez rzeźnika jest już w portfolio Smile
Odpowiedz
22 godziny ale jednej foty "nie dociągnął" shuter,był tytuł zamiast miniaturki więc odpadła,powód:Glitch--There was a technical problem with your upload. Please resubmit.
Odpowiedz
Rozpatrzone o 12 w południe po 20 godzinach 100% przyjęte, ale żadnego w portfolio jeszcze nie widać Icon_sad
Odpowiedz
U mnie już 24h ale nie widać inspektora, może przez to że fotki raz znikały raz się pojawiały???
Odpowiedz
(2014-06-17, 17:35:18)Esdras napisał(a): U mnie już 24h ale nie widać inspektora, może przez to że fotki raz znikały raz się pojawiały???

pewnie zaglądał jak akurat nie byłoIcon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  FTP - czas oczekiwania fotek 7 7 267 2008-03-07, 19:40:38
Ostatni post: fotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 37 gości