Czas oczekiwania na review
25 h 100% Smile
Odpowiedz
(2014-06-16, 14:03:20)pershing napisał(a): Odzież jest "Btwin" - oni nie mają logo tylko napis, a te znaczki to porostu taka szata graficzna nie mająca nic wspólnego z logotypem. Tym bardziej się wkur...łem bo trochę stemplowania na każdej fotce było.

ale zdajesz sobie sprawę, że tego nie wie ani klient, ani inspektor, ani nawet Ty do końca, chyba że jesteś właścicielem Btwin?
poważny klient tego nie kupi, bo na liście zdjęć wygląda to jak edytorial(ma logo), albo nawet jak nie jest edytorial, to jest ryzyko że inspektor coś przegapił.
Dla mnie jako kupującego na ubraniach są logosy, dodatkowo na obręczach roweru też. A obręcze to jest dopiero mordęga przy stampowaniu, lepiej te naklejki pozdzierać przed foceniem...
Odpowiedz
blas ma rację. Sądzę, że inspektorzy sie nie zastanawiają czy te znaczki na ubraniach to logo czy design, tylko wywalają jak leci.
Odpowiedz
Raz zrobiłem żarcie w gazecie, a raczej tapecie we wzorze gazety Smile Poleciało na Shutterstock za trademark na innych przyjęli. Od tamtej pory wystrzegam się wszystkiego co może być kontrowersyjne bo tak jak rpd napisał odwalą bez zagłębiania się w szczegóły tak na wszelki wypadek.
Odpowiedz
26h i psychopata!!!! Wszystko poleciało za focus (zdjęcia studyjne!) wrrrrrr :==]
Odpowiedz
a problemów z uploadem nie mieliście?
bo u mnie miniatury masowo się nie pojawiały do 90% zdjęć.
Po ok 26h dostałem na te foty odrzuty: "Glitch--There was a technical problem with your upload. Please resubmit."
No i nie wiem na które bo w mailu miniatury są niewidoczne...
Odpowiedz
(2014-06-16, 20:31:40)blas napisał(a): a problemów z uploadem nie mieliście?
bo u mnie miniatury masowo się nie pojawiały do 90% zdjęć.
Po ok 26h dostałem na te foty odrzuty: "Glitch--There was a technical problem with your upload. Please resubmit."

O właśnie (myślałem, że tylko ja mam ten problem) - wrzucone wczoraj normalnie przeszły, wrzucone dzisiaj 8 sztuk: 2 przeszły, 1 odrzut za focus, a 3 odrzut za glitch, a dwa wisiały dalej. Usunąłem i te wiszące i te odrzucone, próbowałem wrzucić kilka razy, przez FTP i przez stronę, ale albo część, albo wszystkie bez miniatur... Nie idą i już.
W mailu napisali mi tylko o tych wczorajszych, które przeszły. O dzisiejszych w ogóle maila nie dostałem - podejrzałem tylko które (tu miniatury były) na Approval Status.
Odpowiedz
(2014-06-16, 20:31:40)blas napisał(a): a problemów z uploadem nie mieliście?
bo u mnie miniatury masowo się nie pojawiały do 90% zdjęć..

Tez tak mam... aktualnie ładuje przez stronę
Odpowiedz
Ogólne coś nie śmiga jak należy, ostatnio nie miałem nic w pendingu, wszedłem żeby zobaczyć co tam w interesie a tu niespodzianka trzy fotki zaakceptowane dawno temu wiszą w pendingSmile
Odpowiedz
U mnie raz widać miniaturki , za chwilę same napisy.
Poczekam do rana, może naprawią. Jak nie pozostaje resubmit.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  FTP - czas oczekiwania fotek 7 7 263 2008-03-07, 19:40:38
Ostatni post: fotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 24 gości