Czas oczekiwania na review
Ja też Smile
Odpowiedz
Obstawiam jakies 24 godziny na chwilę obecna, ale sądzę, ze ten czas będzie rosnąć
Odpowiedz
No zobaczymy, ja swoje 4 hity też wrzuciłem Smile Czekamy
Odpowiedz
Też się postarałem, 9 sztuk. Eksperymentowałem ze światłem, pewnie pójdzie wszystko w kosz Smile
Odpowiedz
27 godzin. 100 % Smile
Odpowiedz
Dziś dzień dobroci dla zwierząt. 24 godziny, przyjęte 100% Icon_cheesygrin
Odpowiedz
U mnie 26 godzin i znów trafiłem na rzeźnika, 100% kosz. Nie mam już siły do niego. Przez ostatnie 4 wrzuty 3x trafiłem na tego debila. A narobiłem sobie apetytu sesyjką którą właśnie przyjęły inne agencje bo ma potencjał. Poniżej przykład.
[Obrazek: depositphotos_47997541-mountain-bike.jpg]
[Obrazek: depositphotos_47997513-mountain-bike.jpg]
[Obrazek: depositphotos_47997557-mountain-bike.jpg]
Odpowiedz
A jaki był powód odrzutu, trademark?
W sumie bałbym się kupować takie foto z logosami. To, że przyjęli inni jeszcze nie znaczy się będzie sprzedawać, szczególnie ELki.
Czym się ten znaczek na koszulce różni od łyżwy nike? Niczym, logo jak logo. Nie przyjęli dla Twojego dobra Icon_wink
Odpowiedz
Nie, powód u rzeźnika jest zawsze ten sam, szumy, i poor lighting, a co do trademarków to usunąłem z roweru wszystkie i z odzieży też. Odzież jest "Btwin" - oni nie mają logo tylko napis, a te znaczki to porostu taka szata graficzna nie mająca nic wspólnego z logotypem. Tym bardziej się wkur...łem bo trochę stemplowania na każdej fotce było.
Odpowiedz
A próbowałeś wrzucić zmniejszone do np. 6mpix ?
Jak już stemplowałeś, to te znaczki na koszulce i spodniach też trzeba było usunąć.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  FTP - czas oczekiwania fotek 7 7 263 2008-03-07, 19:40:38
Ostatni post: fotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 38 gości