Czas oczekiwania na review
(2014-06-05, 22:39:07)Wuja napisał(a): pomysłów to chyba masz dość.

Ja focę co widzę Icon_cheesygrin dlatego moje portfolio wygląda jak wygląda Icon_cheesygrin

ja nie widzę, co focę, dlatego moje portfolio nie wygląda w ogóle Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
Zdjęcia, prawie 45 godzin, 100%
Odpowiedz
Moje wiszą już 40h..
Odpowiedz
Moje prawie 45h.
Byle tylko drugi raz z rzędu na rzeźnika nie trafić Smile
Odpowiedz
Wczoraj czekałem 49h, skosił wszystko jak leciało. Dzisiaj wrzuciłem nowe, jak trafie znowu na niego to będzie trzeci raz w tym miesiącu.
Odpowiedz
Sam sobie jesteś winny.
Po co wrzucasz zdjęcia w piątek??
Wybierz sobie inny termin.
Dziwnym trafem kosi wszystko jak popadnie i wówczas kolejka się strasznie zmniejsza.
Odpowiedz
(2014-06-09, 15:57:20)Picmax napisał(a): Sam sobie jesteś winny.
Po co wrzucasz zdjęcia w piątek??

Też wrzuciłem w piątek i to pliki...dość kontrowersyjne powiedzmy i akceptacja 100%.
Odpowiedz
Czy dla kogoś oprócz mnie jest rzeczą oczywistą, że naszych zdjęć nie przegląda tylko jeden reviewer, ale kilku ( jak nie kilkunastu ) i nie ma znaczenia, że w danym czasie komuś wykosiło zdjęcia, bo w tym samym czasie innej osobie może przejść 100% ? Kwestia wg mnie tylko i wyłącznie w tym, na którego reviewera się trafi.

Dla mnie to oczywista oczywistość Icon_cheesygrin
Odpowiedz
Oczywiście że wiemy, tylko nigdy nie wiemy kiedy akurat na tego wybrednego trafimy.
Wydaje mi się że podzieleni są na grupy względem kategorii zdjęć, jedni oceniają backgroundy, food,itp inni ilustracje lub wektory.
Ale to tylko takie moje przemyślenia.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
Weekendowe, czyli czekały 46h i 24h, 100% przyjęte.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  FTP - czas oczekiwania fotek 7 7 263 2008-03-07, 19:40:38
Ostatni post: fotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 21 gości