Czas oczekiwania na review
No dobrze,wielu mi zaprzeczy ale wyrażę swoją opinie i teorieSmile...dla mnie to mit z tym wrzucaniem na poniedziałek.Nie zauważam KOMPLETNIE ŻADNEJ różnicy w sprzedaży bez względu na to kiedy moje zdjęcia zostaną zaakceptowane.Czy to poniedziałek,czwartek czy sobota bądź niedziela.Jak dobra fota to mi się sprzedaje,jak przeciętniak to i poniedziałek jej nie pomaga;]...wrzucam kiedy mam ochotę a na sprzedaż nie narzekam między Bogiem a prawdą...ale może ja mam małe wymaganiaSmile
Odpowiedz
Ja wrzucam jak mi się uzbiera, a zbiera mi się na koniec tygodnia, więc wrzucam. Byle nie w niedziele, jak rzeźnik na "śmieciówce" dorabia do emerytury Icon_cheesygrin
Odpowiedz
Ja też napisałem już kiedyś swoje zdanie na ten temat Icon_cheesygrin Jak coś dobre to się sprzeda.. ale wrzucając czekacza daję sobie kopa do zabrania się za robotę i obrabianie jak największej ilości zdjęć zanim rozpatrzą czekacza Icon_cheesygrin Taka wewnętrzno-zewnętrzna motywacja Icon_cheesygrin

12:53 - czekacz już czeka. Znikam na 24h! Icon_cheesygrin
Odpowiedz
(2014-02-15, 13:53:08)ambrozinio napisał(a): 12:53 - czekacz już czeka. Znikam na 24h! Icon_cheesygrin

Pewnie już przyjęty Icon_cheesygrin
Odpowiedz
No kurka! 2 czekacze przyjęte o 2 w nocy Icon_frown Ciebie fotku też załatwili? Icon_cheesygrin Taka niespodzianka z rana Icon_cheesygrin

Są już PF i na wyszukiwane dwa sowa są w "nowych" na końcu drugiej strony.
Odpowiedz
(2014-02-16, 10:01:23)ambrozinio napisał(a): No kurka! 2 czekacze przyjęte o 2 w nocy Icon_frown Ciebie fotku też załatwili? Icon_cheesygrin

Nie, ale nauczony doświadczeniem wrzuciłem czekacze dopiero dzisiaj Icon_cheesygrin
Odpowiedz
Icon_cheesygrin ja nie wytrzymałem.. po za tym mam egzamin w budzie za tydzień więc z dwojga złego wybrałem obróbkę nad naukę Icon_cheesygrin
Ale czekacze były takie se ale może przyjęcie ich wróży dobrze kolejnym wrzuconym?! Wiem jedno, dziś przed pójściem spać śle resztę.
Odpowiedz
(2014-02-15, 13:34:39)fotorince napisał(a): ...dla mnie to mit z tym wrzucaniem na poniedziałek.

Już wcześniej też o tym pisałem, tzn. że mam dokładnie takie same wnioski, przetestowałem różne opcje m.in. taką z uploadem dwa razy dziennie - rano i wieczorem każdego dnia, celowanie w poniedziałki, czekacze itp... ZERO różnicy. Teraz po prostu robię tak że dzielę sobie paczki po 100 sztuk i wrzucam kolejne zaraz jak przyjmą poprzednie, bez względu na to jaki jest dzień tygodnia i pora dnia a ponieważ aktualnie pracuję dosyć sumiennie to mam już jakieś 5-6 takich paczek do przodu które leżą na dysku i czekają na swoją kolej. Problem tylko taki że - i o tym też kilka razy pisałem - przy uploadach po 100 sztuk kilkanaście zawsze mi odrzucają z prośbą o ponowny upload i otagowanie pracy jako ilustracja -podczas gdy one tak właśnie są otagowane i zaczynam się zastanawiać czy to nie wynik jakiegoś błędu skryptu na ich stronie podczas przeładowywania po 40 zdjęć przy opisywaniu kategorii.
Odpowiedz
Czekacze miały sens gdy kolejka była na parę dni oraz nowe uploady dawały dodatkowe DL. teraz to kompletnie bez sensu. no chyba że jako bat. typu: jest czekacz to trzeba ruszyć 4litery żeby dorzucić coś do niego.
Odpowiedz
Powiem na swoim przykładzie. 28 lutegoinie mój rok na Shutterstock wstawiam regularnie zdjęcia więcej lub mniej ale nigdy nie opuściłam kolejki i nie mam problemów z t ze foty mi przepadają na dalszych stronach.z każdym miesiącem jest lepiej.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  FTP - czas oczekiwania fotek 7 7 264 2008-03-07, 19:40:38
Ostatni post: fotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 32 gości