Czas oczekiwania na review
Ja wczoraj przy Review Inspectora mam to samo .foty zaczęły znikać pojedynczo.pomyslalem sobie ze może akurat działa dlatego tak się dzieje .4 foty usunął i dał powód .A dzisisiaj na pół godziny zniknęły mi zdjęcia zasejwowane (jeszcze nie w pendingu )i są już na szczęście .nie wiem o co kaman
Odpowiedz
Wczoraj wrzucone...

22h i akceptacja 37/40 Smile Te trzy co odpadły to za Poor Lighting.
Odpowiedz
30 godzin na rozpatrzenie ilustracji.
Odpowiedz
(2014-01-07, 11:16:43)SHaiith napisał(a): Chyba coś im się zepsuło. Czekam już 40h, wczoraj zamiast podglądu oczekujących fotek są tylko napisy.
Mam dokładnie to samo,zdjęć nie da się nawet edytować i w ogóle nie ma miniaturek.
Odpowiedz
(2014-01-07, 14:42:42)fotorince napisał(a):
(2014-01-07, 11:16:43)SHaiith napisał(a): Chyba coś im się zepsuło. Czekam już 40h, wczoraj zamiast podglądu oczekujących fotek są tylko napisy.
Mam dokładnie to samo,zdjęć nie da się nawet edytować i w ogóle nie ma miniaturek.

od kiedy czekasz?
Odpowiedz
Czekałem....bo właśnie dałem sobie spokój,42 godziny było.
Zdjąłem i wrzuciłem od nowa,w tej chwili wszystko jest ok więc chyba powinieneś też to rozważyć.
Odpowiedz
Popołudniu wrzucę na nowo i zobaczymy, co za pech tafii paczka na weekend.
Odpowiedz
Nie sądzę,jest dopiero wtorek i to w połowie dnia,ładuj jak najszybciej to jest szansa na środe/czwartek....tak myślęSmile
Odpowiedz
SHaiith śmieszna rzecz mi sie przydarzyła....wykasowałem foty i wrzuciłem od nowa kilka godzin temu jak mówiłem....a przed chwilą te wykasowane zostały rozpatrzone a te nowe dalej czekają....więc je kasuje bo to to samo....no cuda wianki na kiju;]
Odpowiedz
No właśnie miałem to samo te niewidoczne przyjęte 100% akceptacji .Warto czasem poczekać
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  FTP - czas oczekiwania fotek 7 7 267 2008-03-07, 19:40:38
Ostatni post: fotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 32 gości