Czas oczekiwania na review
Przyspieszają 24h na65 przyjęte 63
Odpowiedz
U mnie padł dziś rekord, niecałe 12 h, wrzuciłem rano, odwalone że niby zażyczyli sobie ilustracje, więc z notką, że to powtórka tak jak chcieli przed godziną przyjęli wszystkie, ale w PF jeszcze nie widoczne.
Odpowiedz
22 godziny u mnie.
Odpowiedz
Ktoś wie jaki czas oczekiwania dla ilustracji? I przy okazji pozwolę sobie zapytać, czy to normalne, że po 1 stycznia nie zerują kaski?
Odpowiedz
Heh 6 godzin i ilustracje rozpatrzone Smile Ale upierdliwiec poodrzucał za brak apostrofu w "Valentine's Day" :[
Odpowiedz
U mnie podobny czas, tj. o 21;30 pierwszy mail, a ten o akceptacji już o 00:30. I tak mam od kilku dni, zobaczymy czy się utrzyma taki czas akceptacji bo mnie to pasuje Smile
Odpowiedz
Wrzucone wczoraj o 18.01 zatwierdzone dziś o 9:29 - 16,5 godziny. Bez większych strat.
______________
:twisted:
Odpowiedz
U mnie wrzucone 2 stycznia klepnięte 3 stycznia (22h).

24/24 przeszło... chyba się zreflektowali po moim ostatnim mailu do nich Icon_cheesygrin
Odpowiedz
Wczoraj wrzucone dzisiaj odwalili wszystko, trafiłem na rzeźnika albo nowa polityka noworoczna ;-(.
Odpowiedz
Mi też ostatnio większość odwalają. Zdjęcia moim zdaniem dużo lepsze od tych, które wrzucałem 2-3 miesiące temu, a które przechodziły bez problemu. Co ciekawe w nowym roku jako jeden z powodów odrzutów pojawia się "Keywords--Your keywords do not relate to the image." O co kaman ?

Co więcej o jedno zdjęcie wykłucałem się chyba 2 tygodnie z nimi ( poprawiałem za każdym razem wg ich wskazówek ), za każdym razem podawali inny powód odrzutu, ale w końcu uzyskałem "ATTN REVIEWER:coś tam, coś tam", wysłałem do akceptacji, a i tak odwalili. Przejaja Icon_mad
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  FTP - czas oczekiwania fotek 7 7 264 2008-03-07, 19:40:38
Ostatni post: fotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 36 gości