Czas oczekiwania na review
Ale przyspieszyli moje ładowane w sobotę o 16:30 a przed minutką przyjęte 10 z 11 tak więc Ambrozinio nie znasz dnia ani godziny i ładuj odłamkowym bo przekisisz wkład Smile

Właśnie się dopatrzyłem, że zdjęcie wrzucone z samego 30 min temu mam przekiszone i będzie jako stójkowy dla następnego wrzutu
Odpowiedz
Ehhh no jest ta adrenalina, to ryzyko Icon_cheesygrin
Odpowiedz
Jest ryzyko, jest zabawa Smile
Ja wczoraj wieczorem wrzucałem i jak obrobię dziś stare zdjęcia (2008) to dziś wylądują.
Odpowiedz
U mnie wyszło 52h, zdążyłem dorzucić ostatnie zdjęcia które dla sprawdzającego okazały się gniotami ze słabym światłem i przyjął mi 9/30 prac, które nie są wg. mnie "the best" :/ no ale z inspektorami sie nie dyskutuje..
Odpowiedz
W moim przypadku paczka wrzucona w sobotę o 11 nadal wisi :/ Rozpatrzyli tylko editoriale w poniedziałek i ilustracje wczoraj. Coś czuję że poczekam do weekendu Icon_razz
Odpowiedz
Wrzucone - sobota 12:30
Rozpatrzone - wczoraj 18:40

Przyjęte bez większych strat.
______________
:twisted:
Odpowiedz
Około 58 h, sprawność nędzna 13/50. Na topie nadal światło i kompozycja. Dodatkowo property release. Do tej pory to iStockphoto był bardziej przewrażliwiony na tym punkcie. Tym razem iStockphoto nie widział takiej potrzeby... a Shutter widział
Odpowiedz
A co odrzucili ci za PR?
Odpowiedz
Jedno przykładowe, pozostałe w serii o tej samej tematyce

.jpg   17082013206.jpg (Rozmiar: 332.61 KB / Pobrań: 108)
Odpowiedz
Paczka wrzucona o północy z 11 na 12 września, rozpatrzona 14-go o 8:00 rano.
42 akceptacja, 8 odrzut - słuszny w większości przypadków Icon_wink
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  FTP - czas oczekiwania fotek 7 7 284 2008-03-07, 19:40:38
Ostatni post: fotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 41 gości