Czas oczekiwania na review
Daj znać jak zatwierdzą i z jakim skutkiem. Moje wrzucone w sobotę o 17 więc może uda mi się dziś coś dorzucić.
Odpowiedz
Dzięki, to czekam na info kiedy Ci zaakceptują. Może jakieś święto mają bo nawet DepositPhotos od wczoraj nie zajrzał w moje czekające prace.
Mam jeszcze do obrobienia kilkadziesiąt świątecznych zdjęć i mam dylemat czy dorzucać wszystko świąteczne jak leci do jednej paki czy zostawić drugą część na za tydzień na przykład...?!?!
Odpowiedz
Moje edytoriale już wiszą reszta sobotniej paczki dalej czeka na rozpatrzenie.
Odpowiedz
To niezły poślizg.. ciekawe czy chwilowo czy powracają do dawnych czasów..
Odpowiedz
(2013-09-09, 18:48:50)ambrozinio napisał(a): To niezły poślizg.. ciekawe czy chwilowo czy powracają do dawnych czasów..

Wg mojej teorii na początku tygodnia czas oczekiwania to ok 3 dni... więc standard. Też nadal czekam od soboty (od godzin przedpołudniowych) i zastanawiam sie, czy już wrzucać paczkę czy może jutro rano?
Odpowiedz
ja bym wrzucił część dziś a część jutro Smile
Odpowiedz
widzę, że w sobotę nikt z nas nie próżnował Smile Moje czekają od soboty od 10 rano
....................

właśnie rozpatrzone, łaskawym okiem Smile
Odpowiedz
Paczka wrzucona w sobotę o 11 dalej wisi. Rozpatrzyli mi tylko editoriale.
Odpowiedz
Przyjete w okolicach 7:30, wiec czas oczekiwania wyszedł niecałe 3 dni (w sobotę zająłem kolejkę ok. 10-11-tej)
Odpowiedz
Dzięki. Czyli trzeba mi będzie zaryzykować i dołożyć jutro przed południem Smile
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  FTP - czas oczekiwania fotek 7 7 263 2008-03-07, 19:40:38
Ostatni post: fotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 25 gości