Czas oczekiwania na review
no to trza się zabrać za obróbkę ...
______________
:twisted:
Odpowiedz
Wrzucacie paczki z zamiarem rozpatrzenia na początek września? Nie obawiacie się zaginięcia fotek pod nawałem prac jakie zostaną teraz wrzucone?

Pytam z czystej ciekawości Icon_wink
Odpowiedz
Obawy są zawsze, ale jak teraz nikt nie wrzuca to nowo zaakceptowane fotki mogą być na początku kolejki przez kilka dni wtedy mają szanse się wypozycjonować. Natomiast jak ludzie zaczną we wrześniu wrzucać prace to wtedy wszystko znika w jednym młynie przez 2-3 miesiące aż do świąt.
Odpowiedz
Wciąż mam dylemat czy wrzucić coś na początek września, czy poczekać. Ale pewnie i czas rozpatrywania się znacznie wydłuży.
Są w ogóle jakieś szanse, że jeśli z wrzuconej paczki (ok. 30 zdjęć) sprzedało się raptem parę, to zaczną się sprzedawać w przyszłości?
Odpowiedz
(2013-08-27, 15:02:08)MattZ90 napisał(a): Nie obawiacie się zaginięcia fotek pod nawałem prac jakie zostaną teraz wrzucone?

145,492 nowych obrazów dodanych w tym tygodniu to niewiele w porównaniu z tym co będzie za miesiąc Icon_wink
Moje 200 dodanych w tym tygodniu ma szanse wśród tych 145,492 się odnaleźć Icon_wink
Odpowiedz
Ja tam wrzucam regularnie albo co tydzień albo co dwa, dziele sesje na kilka paczek. Coś kiedyś się sprzeda. Poza tym sortowanie zdjęć po najnowszych pewnie nie do końca pokazuje w takiej kolejności, tylko jest to jakaś kombinacja nowych fotek z ostatnio pobranymi.
Odpowiedz
(2013-08-27, 15:18:19)Wuja napisał(a): 145,492 nowych obrazów dodanych w tym tygodniu to niewiele w porównaniu z tym co będzie za miesiąc Icon_wink
Moje 200 dodanych w tym tygodniu ma szanse wśród tych 145,492 się odnaleźć Icon_wink

moje się ostatnio nie odnajdują Icon_sad
______________
:twisted:
Odpowiedz
No ostatnio u mnie procent nowo wrzuconych w sprzedaży jest bliski 50% więc się chyba odnajdują ale toi tak jednostkowe sprzedaże poszczególnych plików.
Odpowiedz
Rozpatrzyli mi właśnie paczkę 100% akceptacji. Zdziwiłem się, bo sam bym odrzucił z 5 fotek, za szum, similary, czy focus. Może rzeźnik poszedł na urlop?
Odpowiedz
chyba tak...bo u mnie też 100% akceptacji
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  FTP - czas oczekiwania fotek 7 7 264 2008-03-07, 19:40:38
Ostatni post: fotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 28 gości