Czas oczekiwania na review
Żeby jeszcze szło to w parze ze sprzedawalnością Icon_wink
Odpowiedz
Dzisiaj sprzedawalność pod zdechłym azorkiem...
Odpowiedz
A u mnie całkiem nieźle (jak na sobotę) Smile
Odpowiedz
u mnie i sprzedaż i czas oczekiwania i akceptowalność beznadziejna. trafiłem jakegoś barana który prawie na kazdym zdjęciu doszukał sie szumu. a już szczyt fantazji odrzucić 3 za szum a czwarte za similar. ręce opadają po takich akcjach.
Odpowiedz
hlynur - gorzej chyba być nie może jak CI akceptują 14 ze 175 zdjęć. - może nie arcydzieł ale widziałem tutaj dużo gorsze które przechodziły w hurtowych ilościach. witki opadają
Odpowiedz
Spokojnie, dziś trafiło na Ciebie jutro trafi na mnie. Nic personalnego i zdjęcia nie maja tu nic do tego. To tylko pretekst aby popsuć dobry humor.
Odpowiedz
To im się udało od ranaSmile bo już się zastanawiam czy ja jestem aż tak beznadziejny że ani sprzedaży ani akceptacji.........
Odpowiedz
(2013-05-13, 09:56:29)hlynur napisał(a): Ja już się przyzwyczaiłem, że jak mi coś odrzucą na shutterstocku, to przyjmują na istocphoto.
I na odwrót.

Jakieś dziwne zdjęcia robicie... mi też takie klocki zdarzyły, ale to są pojedyncze przypadki
Odpowiedz
(2013-05-13, 08:48:55)harley_ napisał(a): hlynur - gorzej chyba być nie może jak CI akceptują 14 ze 175 zdjęć. - może nie arcydzieł ale widziałem tutaj dużo gorsze które przechodziły w hurtowych ilościach. witki opadają

a myślałem, że to mnie ostro potraktowali Smile- zaakceptowane 13 z 20 zdjęć, 8 dni oczekiwania od uploadu pierwszych zdjęć
Odpowiedz
mskorpion - pierwszy raz taki chory klimat mi się trafił. zdarzały się lepsze i gorsze dni ale takiego jeszcze nigdy (najbardziej wkurza jak CI odwalą zdjęcię za szum - zdjęcie robione z czasem 1/4000s. w ładny słoneczny dzień na ISO 100. ja się k.... pytam kto się tam szumu doszukał. albo odwał za kompozycję przy teksturach). po takiej akcji się nawet aparatu do ręki nie chce brać. no ale co zrobisz jak nic nie zrobisz . ktoś niedawno pisał ze mu cała paczkę 150 szt. odwalili. trzeba będzie załadować wszystko jeszcze raz.Smile bezsensowna strata czasu i energii.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  FTP - czas oczekiwania fotek 7 7 267 2008-03-07, 19:40:38
Ostatni post: fotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 34 gości