Czas oczekiwania na review
moje czekają od poniedziałku właśnie dopisałem kolejną serię mam nadzieję ze dziś albo jutro sprawdzą.
teł i abstrakcji też dosłałem sporo...
Odpowiedz
... a trza było wbić gwoździka w zeszłą sobotę na zaczepkę Icon_cool
Odpowiedz
(2013-05-06, 08:32:56)Nightman napisał(a): ... a trza było wbić gwoździka w zeszłą sobotę na zaczepkę Icon_cool

Ja wbiłem i nadal czekam Icon_sad
Odpowiedz
(2013-05-06, 08:32:56)Nightman napisał(a): ... a trza było wbić gwoździka w zeszłą sobotę na zaczepkę Icon_cool

taki gwoździk to balansowanie na krawędzi Smile
Odpowiedz
Znacie może adres email do konkretnej osoby z supportu, która mogłaby poważnie ocenić moje tła? Przeanalizowałam ostatnią sprzedaż i zdecydowanie są to pliki, które warto mieć w PF...
Odpowiedz
(2013-05-06, 08:35:32)fotek napisał(a): Ja wbiłem i nadal czekam Icon_sad

Może nie w ta deska co trzeba albo trafiłeś w sęk Icon_eek
Zrób sobie mocną kawę usiądź przed monitorem a lada moment pojawią się Twoje dzieła na Shutterstock Icon_cool
Trzymam kciuki za wszystkich oczekujących.
Odpowiedz
(2013-05-06, 08:39:54)Nightman napisał(a): Zrób sobie mocną kawę usiądź przed monitorem a lada moment pojawią się Twoje dzieła na Shutterstock Icon_cool

Od prawie dwóch godzin w pracy jestem, kawę dopijam i zastanawiam sie za co sie najpierw zabrać po 9 dniowym weekendzie Smile
Odpowiedz
Gwoździe trza fasować i tyle Icon_wink
Odpowiedz
ss coraz lepszy. właśnie sprzedałem zdjęcie którego sam nie widze w pf (zaakceptowane rano ale się nie pojawiło jeszcze w pf) Smile cuda się dzieją. zaakceptowali połowę paczki a reszta leży i czeka (wrzut z tego samego dnia i godziny)
Odpowiedz
Pewnie moderator zakupił w trakcie akceptacji a tyle się na nich narzeka Icon_cheesygrin
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  FTP - czas oczekiwania fotek 7 7 264 2008-03-07, 19:40:38
Ostatni post: fotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 25 gości