Czas oczekiwania na review
u mnie wczoraj przed południem przyjęte a do dziś jeszcze nie ma ich w folio i w sprzedaży...tak długo jeszcze nie było
Odpowiedz
(2013-04-23, 13:40:20)milosz napisał(a): u mnie wczoraj przed południem przyjęte a do dziś jeszcze nie ma ich w folio i w sprzedaży...tak długo jeszcze nie było
u mnie akceptacja w piątek wieczorem a w całości i bez błędów pojawiły sie dzisiaj w nocySmile trzy dni...
Odpowiedz
Możecie przestać już kombinować z dorzucaniem, by pozycje były lepsze.
W końcu poszli po rozum do głowy i teraz rozpatrują paczki pojedynczo, w zależności od daty przesłania. Tym sposobem mój upload rozrósł się do niebotycznych rozmiarów, bo już drugi raz pod rząd przez alpejskie kombinacje zawaliłem przesyłkę.
Odpowiedz
A moja paczka mimo że nie ma jej w pf ani w wyszukiwarce to się sprzedaje.. Jak to możliwe to wiedzą chyba tylko panowie z Shutterstock
Odpowiedz
cuda na kiju ;/
Odpowiedz
Jak tam teraz wygląda sprawa z dorzucanie zdjęć do wcześniej oczekujących? Rozpatrują po całości czy każdy upload z osobna mniej więcej po tygodniu oczekiwania?
Odpowiedz
w zeszłym tygodniu w czwartek zostawili mi ostatnie dwie dwie paczki z czwartku i środy. Wczoraj (środa) sprawdzili całość. Pozostawili tylko kilka zdjęć które wrzucałem w tym samym momencie co inspektor zaczął review
Odpowiedz
Dzięki
Odpowiedz
A mi właśnie rozbili paczki Icon_sad Szkoda systemu. Przyzwyczaiłem się.
Odpowiedz
(2013-04-25, 10:41:04)Nightman napisał(a): Jak tam teraz wygląda sprawa z dorzucanie zdjęć do wcześniej oczekujących? Rozpatrują po całości czy każdy upload z osobna mniej więcej po tygodniu oczekiwania?

Ponawiam pytanie
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  FTP - czas oczekiwania fotek 7 7 264 2008-03-07, 19:40:38
Ostatni post: fotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 35 gości