Czas oczekiwania na review
Jak długo sie czeka od zaakceptowania zdjęć do ich pojawienia się w galerii?
Zastanawiam sie czy już właczyć galerię, czy jeszcze poczekać
Odpowiedz
To jest różnie mi część pojawiła się od razu a część po 24 godzinach tak było w tym tygodniu
Odpowiedz
26 dzień w kolejce do review i ciągle nic Smile Ciekawe czy pobiję rekord 38 dni jednego gościa...
Odpowiedz
U mnie po 8 dniach zaakceptowali ale od piatku w portfolio zdjęć nie widać. tzn pojawiają się i znikaja. w podsumowaniu ilościowym nowe nie są uwzględnione. w catalog manager ich nie ma. Od soboty nie pokazało się żadne sprzedane zdjęcie (wiem ze sprzedaje mało ale takiej sytuacji to od kilku miesiecy nie miałem). nie wiem co się dzieje. zresztą statystyki popularności też jakoś wywrócone do góry nogami.
Odpowiedz
Prawda z popularnymi. Mocno się poprzewracały. Zobaczymy co to będzie.
Odpowiedz
mnie bardziej martwi burdel który sie zrobił na moim koncie, ale zdjęć które zrobiły sobie jakaś fajna pozycje a teraz gdzieś zginęły też szkoda Icon_sad(
Odpowiedz
(2013-04-13, 15:34:58)hmc napisał(a): Ja po akceptacji zdjęć, "zajmuje kolejkę" wysyłając kilka zdjęć. Potem resztę wrzucam po około 5,6 dniach. Mniej więcej co 6,7 dni są rozpatrywane. Dodatkowo ma tą zaletę, że zdjęcie nie trafiają na bardzo dalekie strony (poza tymi kilkoma, które wrzuciłem jako pierwsze).

Kurcze mi to się nie sprawdziło. Może dlatego, że to były wektory. Niemniej wysłałem jeden do akceptacji i później dorzucałem inne pliki, dziś rozpatrzyli, ale niestety tylko ten jeden.
Odpowiedz
Moje wektory czekają 12 dzień...Jakoś długo..
Odpowiedz
Po raz kolejny 7 dni oczekiwania, tylko fotki.
Odpowiedz
No wreszcie fotki sprawdzone po 27 dniach. Akceptacja na wysokim poziomie jednak zdjęcia pojawiły się na krótką chwilę w moim pf po czym zniknęły. Straszny burdel na tym SS.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  FTP - czas oczekiwania fotek 7 7 261 2008-03-07, 19:40:38
Ostatni post: fotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 38 gości