Czas oczekiwania na review
6 dni - prawie wszystkie przyjęte Smile
Odpowiedz
Max wchodzę dzisiaj na twój rekord. Dzisiaj mój 15 dzień w kolejce...
Zastanawiam się czy nie dać sobie spokój z wysyłką przez miesiąc bo szkoda w ogóle czasu skoro wszystko i tak wyląduje gdzieś w cholerę na ostatnich pozycjach.
Odpowiedz
od kilku tygodni zawsze 7 dni (a wrzucam zwykle koło 50-60 zdj) - ustabilizowało się.
Odpowiedz
Witajcie,
w poniedziałek, tj. 18.03 dostałem takiego maila w odpowiedzi na pytanie - co jest grane, że zdjęcia wgrane 5.03 ciągle "czekają":

Hello Maciej,

Content submissions are reviewed throughout the entire week. It is typical to take 3-5 business days for content to be reviewed. However, during times of increased submissions traffic, the reviewing process time may take up to 7-10 days.

Due to a number of unforeseen issues this has taken longer for your batch. We apologize for the delay and are working hard to have your work reviewed as soon as possible. Please do not re-upload these batches, it will only slow the review process down more.

There is no correlation between review time and downloads or sales.

We appreciate your patience and understanding while we process your submissions and apologize for any possible issues.

Best Regards,

Melissa Cohen
Contributor Success
Shutterstock

Dziś jest 22.03, nic się nie zmieniło... kilka "paczek" dalej czeka, i czeka - a z tego, co się dowiedziałem czytając to Forum - to jak wreszcie zostaną dopuszczone do sprzedaży - to wylądują gdzieś daleko, daleko...

Mieliście kiedyś takie sytuacje??

PozdrawiamSmile
Odpowiedz
Dostałem takiego samego maila kilka dni temu. Przed chwilą zaakceptowali mi kilka zdjęć a reszta dalej stoi.
A żeby mnie już całkiem wk... to 10 fotek odrzucono tylko dlatego że dokument PR był odwrócony do góry nogami. Jakby se ktoś nie mógł odwrócić tylko muszę wgrać całą paczkę od nowa....
SS po prostu mnie osłabia od początku roku.
Odpowiedz
piątek wieczór i przyjęli całą paczkę to nazywa szczęście... czekały od soboty.
Odpowiedz
Ile obecnie oczekujecie?
Zwariować można, od kombinowania, wyliczania i obmyślania strategii wrzutów... A i tak wszystko idzie w abstrakcję na końcu.
Odpowiedz
U mnie dzisiaj 6 dzień i obawiam się że dopiero po świętach to rozpatrzą..
Odpowiedz
(2013-03-28, 19:03:17)alzajac napisał(a): U mnie dzisiaj 6 dzień i obawiam się że dopiero po świętach to rozpatrzą..

Musicie poczekać chłopaki, bo wrzuciłem im ok 500 fot - mają co robić Icon_cheesygrin
Odpowiedz
+ moje 800... Sprawdzą w maju.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  FTP - czas oczekiwania fotek 7 7 264 2008-03-07, 19:40:38
Ostatni post: fotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 30 gości