Czas oczekiwania na review
MaxyM może napisz do supportu, bo 15 dni to kosmicznie długo, u mnie podobnie jak u arfo średnio okolo 4 dni.
Odpowiedz
Pytanie do Arfo i Gubcio jak często wrzucacie zdjęcia na Shutterstock i po ile. Z tego co się orientuję MaxyM ma wrzuty po 100 zdjęć w paczce i te wrzuty są dość częste a 7199 fotek w galerii mówi samo za siebie.
Moje ostatnie wrzuty to tak po 15-25 zdjęć na tydzień i czas rozpatrywania 7-9 dni.
Odpowiedz
w moim przypadku wrzuty są rzadkie, najwyżej kilkanaście zdjęć jednorazowo - przez 8 miesięcy załadowałem raptem 580 plików
Odpowiedz
Ja wrzucam średnio około 80 zdjęć co 5-7 dni. No ale portfolio mam na poziomie 500 zdjęć bo wrzucam zdjęcia dopiero od 3 tygodni, po rezygnacji z EX'a na IS'sie.
Odpowiedz
Czyli istna loteria z tym przyjmowaniem...
Odpowiedz
(2013-03-16, 13:17:34)Gubcio napisał(a): .... bo wrzucam zdjęcia dopiero od 3 tygodni, po rezygnacji z EX'a na IS'sie.
ja 8 miesięcy temu zrezygnowałem z EX na iS
Odpowiedz
(2013-03-16, 17:14:43)arfo napisał(a): ja 8 miesięcy temu zrezygnowałem z EX na iS

I jak oceniasz swój krok w perspektywie 8 miesięcy? .... U mnie po 3 tygodniach IS ciągle nr 1 choć dochody po rezygnacji spadły o około 60%. Shutterstock to juz 70% tego co generuje obecnie IS, więc całkiem nieźle sobie radzi, powoli też wzrasata na Fotoli i pozostałych stock'ach, mam nadzieję że za 3-4 tygodnie wyrównam poziom IS sprzed rezygnacji, ale puk puk ... żeby nie zapeszyć. Jedynymi stockami które słabiutko ciągną to DepositPhotos z 1,82$ i Dreamstime z 6$ - no ale na Dreamstime czas akceptacjo to u mnie ponad 2 tygodnie więc zbyt duzo tam nie wrzuciłem.
Odpowiedz
Biorąc pod uwagę wkład pracy jaki muszę włożyć w obsługę kilku stocków oraz zarobki jakie uzyskuję - rezygnacja nie była dobrym pomysłem. Jednak nie wiem jakby się zarobki kształtowały gdybym dalej był EX. Z informacji jakie można wyczytać na forum, części EX-ów cały czas zarobki spadają. U mnie w tej chwili SHU jest na pierwszym miejscu, IS na drugim, reszta w zależności od miesiąca zajmuje różne pozycje. DRE już olałem z powodu czasu rozpatrywania i marnych ilości dl-i, choć kiedyś ten stock całkiem nieźle się kręcił (w moim przypadku w latach 2007-2008).
Odpowiedz
Napisałem im, nawet mi odpisali dość szybko, że przepraszają ale mają natłok prac... I sprawdzili 2h później. 15 dni, mój nowy rekord... Oby nie był przebity.
Odpowiedz
Ja byłam grzeczna a ta fotka jest przepiękna!!!!
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  FTP - czas oczekiwania fotek 7 7 264 2008-03-07, 19:40:38
Ostatni post: fotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 38 gości