Czas oczekiwania na review
Ja wrzuciłem dziś jakieś odgrzewańce.. zobaczymy. A kiedyś to do 24h sprawdzali i to było długo Icon_cheesygrin
Odpowiedz
Edytoriale czekają od 20.2... Wieczność.
Ilustracje 1.3...

Zieeewwww
Odpowiedz
Mi w końcu rozpatrzyli czekałem 7 dni.
Odpowiedz
Apropo "odgrzewańców" - próbował ktoś ponownie dodawać dawno wrzucone dobre zdjecia, które załapały się na dno worka, przez co mają zero pobrań?
Odpowiedz
Ja dalej czekam, odpowiednio 21 dni i 13... iStockphoto zatkał SS.
Odpowiedz
Mi ten numer wycięli już drugi raz.
Po 10 dniu napisałem do supportu
Odpowiedz
u mnie standard rozpatrzyli w ok 7 dni, 95% akceptacji... Fajnie.. tylko, że coś się dzieje z nowymi fotkami. Od pewnego czasu przepadają jak kamień w wodę. 99% sprzedaży to starsze zdjęcia wrzucone > 3 m-ce temu...Brak pobrań nowych spowodował brak mobilizacji do dalszej pracy.
Jak to wygląda u Was?
Odpowiedz
(2013-03-13, 19:40:56)alga38 napisał(a): Brak pobrań nowych spowodował brak mobilizacji do dalszej pracy.

Alina, nie szukaj wymówki Icon_cheesygrin Nie ma co sie obijac... za 3 miesiące aktualne foty będą szły jak ciepłe bułeczki Smile
Odpowiedz
Dzięki Fotku za słowa otuchy, ale jakoś czarno to wszystko widzę... Canion ostatnio coś prawił o "pękającej bańce" i mam wrażenie, że ten czas powoli się zbliża....
Odpowiedz
Sławek dobrze prawi. Przyjdzie czas i te z dna będą się sprzedawać. Robić foty i nie dać byłym EX przejąć inicjatywę na Shutterstock Icon_wink
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  FTP - czas oczekiwania fotek 7 7 264 2008-03-07, 19:40:38
Ostatni post: fotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 28 gości