Czas oczekiwania na review
Hmm, a u mnie odwrotnie. Razem z fotami z przed kilku dni sprawdzili też te wrzucone parę godzin wcześniej. No ale oczywiście trafiły w czarną dziurę. Icon_sad
Odpowiedz
Szybciej rozpatrują teraz te oznaczone jako ilustracje więc może o to chodzi. Nawet jak będą później wrzucone to i tak rozpatrzą szybciej. Ilustracje chyba w dwa dni, a zdjęcia w trzy. I tak nic nie pojawia się w PF Icon_wink
Odpowiedz
Po jakim czasie należy się denerwować jeśli nie widać wcześniej zatwierdzonych zdjęć? Czekam już ponad 48h od zatwierdzenia a fotek nadal nie widać i zaczynam mieć nerwa Icon_evil
Jakie są Wasze rekordowe opóźnienia.
Odpowiedz
Z tydzień chyba i w końcu wrzuciłem od nowa. I też czekam teraz ok 48h. Tak więc spoko. Norma Smile
Odpowiedz
Toś mnie pocieszył ... Icon_sad
Odpowiedz
moich też nie ma już ok 48 h... Poczekam do piątku potem napisze do nich. Szkoda tylko, że się zdążą "zakopać" A takie były ładne.... amerykanskie Icon_wink
Odpowiedz
To zawsze działa odwrotnie jak byśmy chcieli.
Jak rozpatrzyli mi w weekend noworoczny to chciałem, by przepadły na 48h... Oczywiście pojawiły się po 10 minutach... he he... Niemożliwi są.
Odpowiedz
No ja dziś po 11 dniach miałem rozpatrzone pliki. Masakra. Po 16 godzinach w portfolio pojawiło się 30% z tego co zostało zaakceptowane a reszta zaginęła. Plus jest taki, że akceptacja na nieprzyzwoicie wysokim poziomie. 215/225 przeszło Smile
Odpowiedz
To już zakrawa na kpinę mija 3 dzień a ja dalej nie widzę zatwierdzonych fotek a pojawiły się te z nowego wrzutu. Ale burdel !!!
Odpowiedz
(2013-01-08, 21:40:21)MaxyM napisał(a): Stare dobre czasy wróciły, czas oczekiwania 30 godzin... Pliki w 20 minut w folio. Icon_cheesygrin...

żartowniś,
do prima aprilis jeszcze kawałek...
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  FTP - czas oczekiwania fotek 7 7 263 2008-03-07, 19:40:38
Ostatni post: fotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 24 gości