Czas oczekiwania na review
Ja tam widzę że z Shutterstock nigdy nic nie wiadomo. Mi nowe prawie się nie sprzedają niezależnie w jaki dzień tygodnia były przyjęte a starocie ładnie schodzą. Czasem jakieś się zaczyna sprzedawać w dwa-trzy tygodnie od akceptacji.
Odpowiedz
Ja już przestaję na to zwracać uwagę. Wrzucę w środę - sprawdzą w piątek wieczorem, wrzucę w niedzielę sprawdzą w piątek wieczorem Smile Jak jakimś cudem rozpatrzą na tygodniu to i tak zdjęcia idą do czyśćca. I tak chyba od początku listopada - ani jedno zdjęcie nie weszło mi inaczej niż w piątek wieczorem. To spisek Icon_cheesygrin Chyba, że ktoś ma jakąś receptę na ten ciężki okres i poda Smile To z góry dzięki.
Odpowiedz
Wuja aby było tak jak mówisz i u mnie Smile
Odpowiedz
6 dni 150/150 weszło.
Standardowo czyściec, by nie było za wesoło.
Odpowiedz
Naprawdę czasami ręce opadają... Znów praca na marne, wcieło wszystko w cholerę i pewno paczka pojawi się w piątek na setnych stronach.
Odpowiedz
(2012-12-11, 17:10:33)MaxyM napisał(a): Naprawdę czasami ręce opadają... pewno paczka pojawi się w piątek na setnych stronach.
Takie coś od nich dzisiaj dostałem, nie wiem czy w FAQ-u tego już wcześniej nie czytałemSmile

"Newly accepted images and video submissions usually show in your portfolio and the “New” and “Random” search results within 24 hours after approval. In certain cases this can take up to 72 hours.

Indexing in “Relevant” and “Popular” searches and categories, populating the Content Manager and processing any change to your content or account will always take up to72 hours.

If your content was approved and is not showing in your portfolio after 72 hours, please clear your cache and reload the browser. If it is still not showing, send us an email with your username and each image or clip ID number and batch number so that we can investigate the matter.

Please keep in mind that if your submission is classified as “Nudity/Rated R”, you will need to uncheck the “Safe Search” box to find it in your search result or gallery."

Odpowiedz
Znowu mieszają coś na stronie bo zmienił się całkowicie widok dla kupujących po przejściu do danej fotografii, ale bardzo mi się on podoba bo podsuwa kupującym podobne zdjęcia również z NASZEJ kolekcji a nie tylko z całej bazy Icon_wink
Odpowiedz
Wszystko ok, ale w sytuacji gdzie przechodzi ci 150 backgroundow, fakt ze paczka zaginela jest mocno flustrujacy.
Odpowiedz
Wiadomo Icon_wink Ja się wkurzałem jak mi wcięło paczkę 20 zdjęć a co dopiero 150... I jak tu zdjęcie ma się wypromować skoro ostatecznie wyskakuje na 100 stronie...
Odpowiedz
122/122 - 2 dzień w otchłani... Jak mnie to denerwuje, no ale co poradzić.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  FTP - czas oczekiwania fotek 7 7 264 2008-03-07, 19:40:38
Ostatni post: fotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 40 gości