Czas oczekiwania na review
Strasznie się grzebią ostatnio ze sprawdzaniem...8 zdjęć sprawdzają mi już prawie tydzień...masakra :/
Odpowiedz
nic się nie martw, jak już sprawdzą to przepadną w otchłani.
Odpowiedz
Piszą, że mają to w końcu poprawić, i teraz pliki nie będą ginąć z wyszukiwarki, ale "przy okazji" namieszają w samym algorytmie wyszukiwarki, więc ja bym się jakoś nie cieszył:

http://www.shutterstock.com/buzz/improved-search-system
Odpowiedz
Już chyba wprowadzili te zmiany na "lepsze". Właśnie dostałem maila, że przyjęli mi zdjęcia, problem w tym, że są to zdjęcia, które przyjęli tydzień temu a które wcięło z ich strony. Teraz wcięło mi zdjęcia oczekujące na zatwierdzenie. Jak nie kijem go to pałą Icon_sad((
Odpowiedz
No i sprawa częściowo się wyjaśniła, dopadł mnie drwal psychopata mordując całe stado Icon_sad
Odpowiedz
Mam dwa batche które czekają na review od 16 dni, podczas gdy dzisiaj przyjęli mi paczkę z przed 3 dni...
Macie podobne problemy ?
Odpowiedz
(2012-05-16, 23:28:58)oxygen64 napisał(a): Mam dwa batche które czekają na review od 16 dni, podczas gdy dzisiaj przyjęli mi paczkę z przed 3 dni...
Macie podobne problemy ?

Ja mam same problemy z SS!! A na paczkę czekam 2 dni i dzień. Ciekawa jestem ile im zajmie i ile przyjmą.
Odpowiedz
Moje wiszą od poniedziałku.
Odpowiedz
w sobotę wrzucone, wczoraj rozpatrzone. Akceptacja 100% Smile
Odpowiedz
(2012-05-16, 23:28:58)oxygen64 napisał(a): Mam dwa batche które czekają na review od 16 dni

Moja paczka z Bitwy Narodów wisi od 3 maja, a te wrzucone 14 maja przyjęli po 2 dniach.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  FTP - czas oczekiwania fotek 7 7 264 2008-03-07, 19:40:38
Ostatni post: fotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 31 gości