Czas oczekiwania na review
Mi wczoraj przyjęli 4/11 (nawymyślali szumy i kompozycję) ale wszystko wcięło gdzieś... Nie ma ani w Content Overview ani w wyszukiwarce..
Odpowiedz
Mi przyjeli 50 i tez zaginely w akcji... Strasznie mnie to już wkurwia, tak po prostu... Ile można czekać, aż to naprawią? Ponownie praca na marne.
Odpowiedz
Mi wcięło to co przyjęli wczoraj, a także to co przyjęli w poniedziałek.
Ale jakoś się już tym nie denerwuję, bo wszyscy mają tak samo.

Jeśli nie naprawili tego przez rok, to albo nie umieją, albo jest to zbyt kosztowne, albo co najbardziej prawdopodobne w niczym im to nie przeszkadza.
Odpowiedz
Mam pytanie, czy te zdjęcia, które zniknęły zostaną jakoś przez Shutterstock przywrócone czy trzeba je ponownie wrzucać?
Odpowiedz
Teraz dopiero zobaczyłem, że łącznie zgineło mi z folio ze 180 zdjęć i ilustracji.
Odpowiedz
Z tym się chyba nie da nic zrobić i trzeba po prostu wliczyć w koszta.
Odpowiedz
Ja juz sam nie wiem, czy jak te zdjecia wracaja to sa na poczatku "nowych" czy spadaja w otchlan piekielna? Bo juz przestalem to ogarniac.
Dzis mnie naprawde nerwy zlapaly, bo troche czasu poswiecilem na ostatnio zaakceptowane rzeczy i wiazalem z nimi jakies nadzieje... No ale... Jak zwykle.
Nie dosc, ze piatek to jeszcze error za errorem.
-Znikanie zdjec
-Error przy uploadzie
-Error przy przeslaniu zdjecia do poczekalni
-Error z wyswietlaniem folia
-Brak mozliwosci wejscia do portfolio
-Spieprzone maile zatwierdzen

No kurna... KUMULACJA!
Odpowiedz
Nowe zdjecia pojawily sie w wyszukiwarce ale w folio nie ma, dobre i to - szkoda, ze nie w poniedzialek, bo juz notuja sprzedaze. Icon_cheesygrin
Odpowiedz
Mi z kolei wcięło 4 ostatnie batche w sumie 22 zdjęcia więc napisałem rano do supportu, że od kilku dni brak moich zatwierdzonych zdjęć. Nikt jeszcze nie odpisał ale wszystkie zdjęcia wróciły do galerii i wyszukiwarek. Może skrobnij do nich maila.
Odpowiedz
To nic nie da, na forum Shutterstock ludzie placza, ze im nie odpisuja i ich olewaja... Nawet ktorys opierprzyl moderatora, ze co mu kaze nie zglaszac, jak on traci pieniadze he he...

Zdjecia sa w ogolnym wyszukiwaniu SS, kilka sie dzis sprzedalo... Natomiast u mnie w galerii, nie ma gdzies 180 prac... Wyparowaly, choc sa dostepne dla kupujacych, wiec drmatu nie ma.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  FTP - czas oczekiwania fotek 7 7 265 2008-03-07, 19:40:38
Ostatni post: fotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 61 gości