Czas oczekiwania na review
Smile Smile Smile
Dla jednych się kończą dla innych zaczynają, to wciąż młody biznes, choć coraz bardziej wymagający
i z "tomato isolated" raczej już się nie powalczy Smile
Odpowiedz
Przepraszam, że wtrącę... microstock się kończy!
Odpowiedz
Smile czekałem na to hasło naszego admina, zawsze poprawia mi humor Smile
Odpowiedz
W koncu cos ruszylo - chyba. Dzis przyjeli 36/36 (zdjecia wrzucone nawet dzisiaj) + wczorajsza paczka 26/26.
Minusy...

-brak maili (ale czy to minus?)
-brak zdjec w folio i Shutterstock (to raczej duzy minus)

No ale nic... Trzeba czekac... Na iStockphoto zdjecia pojawiaja sie po 2-3 dniach.

- - - Update - - -

Najnowsza paczka jest, a wczorajsza dalej lezy gdzies pijana i zapomniala drogi do galerii.
Odpowiedz
moich zdjęć również nie ma w PF od niedzieli :/
Odpowiedz
Nie czaję, jak oni teraz sprawdzają te zdjęcia. W kolejce miałem 76 fot. Sprawdzili 40 z nich i wszystko zaakceptowane. Pozostałe 36 wisi dalej już od 2 dni. Najlepsze jest to, że porozbijali je dziwnie. Dodawałem zdjęcia przez 4-5 dni aż uzbierało się 76. Inspektor wziął ze 20 fot z dnia pierwszego z 15 z 2-3 dnia dodawania i 5 z ostatniego 5 dnia. Reszta wisi mimo, że "porozcinali" paczki z seriami zdjęć. Żadnej logiki w tym nie widzę.
Odpowiedz
Mi przyjęli dzisiaj 37/37, a też wysyłałem kilka paczek co kilka dni.
Odpowiedz
Dla mnie było by wszystko w miarę zrozumiałe gdyby sprawdzili powiedzmy te 40 fotek za kolejnością, a nie tak losowo, a resztę zostawili na nie wiem kiedy bo ,mija już dla co poniektórych z nich 7 dzień ;p
Odpowiedz
Panowie a nie lepiej jest robić i wrzucać zdjęcia zamiast tracić prąd na dysputy przyjął/nie przyjął/rozpatrzył/nie rozpatrzył. Dla mnie liczy się realna sprzedaż a nie razgawory o tym co by było gdyby przyjęli moje zdjęcia w poniedziałek zamiast we wtorek.
Odpowiedz
To najlepiej zlikwidujmy forum i róbmy tylko zdjęcia, a kompy odpalajmy tylko na czas uploadowania zdjęć, aby nie tracić prądu Icon_wink Według mnie zakumanie jak to wszystko działa wpływa również na sprzedaż.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  FTP - czas oczekiwania fotek 7 7 263 2008-03-07, 19:40:38
Ostatni post: fotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 24 gości