Czas oczekiwania na review
"98,105 new stock photos added this week"

jeszcze brakuje paru do 100k
wiec jak sie zbierzemy z calego forum to akurat te 2k dolozymy Icon_wink
Odpowiedz
edi. mnie chodzi bardziej o to że przy uploadzie 20 zdjęć i z tego 10 DL to chyba nawet na prąd potrzebny do przegonienia tych zdjeć z matrycy na stocki nie starczy.
Odpowiedz
to jaka powinna byc zdrowa/normalna liczba DL'i z 20 fotek po 2-3 tygodniach ?
jak dla mnie to styczen na Shutterstock wyglada b.dobrze -zdecydowanie lepiej niz grudzien, lepiej niz listopad [nie licze oczywiscie EL, a tylko biore pod uwage regularne DL i OD], jesli bedzie dalej szlo tak jak w ostatnim tygodniu to ma szanse na BME pod wzgeldem liczby DLi
wrzucilem juz w tym roku pare(dziesiat) fotek, kilka(nascie) kolejnych czeka w kolejce - nie ma na co czekac moim zdaniem, gnioty poleca ale jak cos jest wartosciowego to sie zaczepi
mialem takie przypadki juz w ubieglym roku ze po wrzuceiniu myslalem ze sesja jest do d..., cisza nic przez tydzien, dwa ale jak ruszylo to sie okazywalo ze zwrot kosztow zdolala wygenerowac jedna/dwie fotki
Odpowiedz
to daj znać czy coś sie zaczepiło
Odpowiedz
Wg mnie po miesiacu z 20 plikow powinno być 10$ lub trochę mniej. Wtedy bedzie bardzo normalnie, czyli bez szału.
Odpowiedz
Ja jestem 17 dni na SS, mam 38 plików z 3-ech uploadów. $ 1,25 na koncie (5 DL) więc szału nie ma;/
Odpowiedz
Nie od razu Rzym zbudowano Icon_wink
Odpowiedz
hehehe i kto to mówi Smile
Odpowiedz
No ja na pierwszą wypłatę ciułałem od lutego do maja Icon_cheesygrin a to że potem zaczęło iść świetnie to już inna sprawa Icon_cheesygrin
Odpowiedz
hehe Smile Z Wami nie gadam Icon_wink ... żartuję.
Wiem, ....jak osiągnę taki poziom, jak Wy, to i zobaczę dodatkowe cyferki przed "jedynką" Smile
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  FTP - czas oczekiwania fotek 7 7 268 2008-03-07, 19:40:38
Ostatni post: fotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 52 gości