Czas oczekiwania na review
No świetnie, właśnie mi rozpatrzyli 13/15, ale co z tego jak fotki wyparowały. Jak wrócą to bedzie już po świętach.
Odpowiedz
Czy jest jeszcze szansa na sprzedaż fotek świątecznych, czy już po zawodach. Jak myślicie?
Odpowiedz
Ja zaryzykowałem i wrzucilem, wczoraj rozpatrzyli, dzisiaj naszczęście się pojawiły w folio więc zobaczymy.
Odpowiedz
caly czas jest, pamietam ze chyba ze 3-4 lata temu pare ELek wlasnie stricte swiatecznych/bozonarodzeniowych wpadlo w okolicach polowy stycznia + sporo regularnych DLi w 1 polowie stycznia, wiec wrzucac zawsze warto
Odpowiedz
No ja myślę, że spokojnie można wrzucać. Sama dopiero będę tworzyć świąteczne kompozycje jak przyjdą mi kurierem nowe lampy, bo do tej pory miałam jedną heSmile
Odpowiedz
nie można tylko trzeba i po co takie oczywiste pytania..dajcie spokój
Odpowiedz
Najlepsza akcja miesiaca... Napisalem im maila i dostalem:

Maceiej,
>
> You have been consistently resubmitting rejected images. This behavior violates Shutterstock guidelines and is not permitted. Continuing this sort of behavior will risk account suspension. Please respond back to this email and let us know that you have received and understand this message.
>
> Regards,
>
> Shutterstock
> Content Operations

Zamiescilem 5 ponownych na 77 i napisalem dlaczego... LOL.
Odpowiedz
MaxyM, usuwasz pliki z rejected photos przed reuploadem? Bo ja raz jedyny kiedy dostałem tego warna to właśnie wtedy gdy nie chciało mi się usuwać plików z historii Smile
Odpowiedz
Nie usuwam, bo nie widzialem takiej potrzeby... Skoro zamieszczam 77 pliki, w tym 5 na replayu ale z info dla inspektora dlaczego (choc zmyslonym)... Po prostu smieszne.
A pliki jak wisaly, tak wisza dalej nierozpatrzone.
Napisalem im by sie nie czepiali tylko dlatego, ze kolejny raz czekam z rozpatrzeniem tydzien i drugi raz w ciagu ostatnich 10 dni domagam sie wyjasnienia zaistnialej sytuacji. A ostrzezenie jest nieproporcjonalne do winy, bo napisalem wprost dlaczego i ktore pliki zamieszczam ponownie.
Odpowiedz
a z koniem to się nie kopie... ponoć Icon_eek
...bo trudno z nim w te klocki wygrać Icon_wink
usunięcie plików przed ich resubmitem nie jest tak bardzo uciążliwe...
w
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  FTP - czas oczekiwania fotek 7 7 264 2008-03-07, 19:40:38
Ostatni post: fotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 41 gości