Ekskluzywnie na iStockphoto
Dzięki! Możesz nawet przekleić na pw, jak coś jest istotnego to sama poczytam Icon_wink
Odpowiedz
Jest już wątek o sprzedaży w lutym (4 posty), ale ktoś tam pisze, ze nie było jeszcze naliczania
Odpowiedz
Ok, dzięki za info Smile
Najwcześniej pewnie coś koło poniedziałku/wtorku pewnie zaczną naliczać.
Odpowiedz
Fotek: U mnie właśnie mija miesiąc. Dochody jeszcze nie osiągnęłu poziomu IS sprzed rezygnacji, ale też na to nie liczyłem, na tą chwile jest to około 70%. Najlepiej radzi sobie IStock, Shutterstock i 123rf i Fotolia, słabiej CanStockPhoto i dreamstime. Teraz mam wrzuconych około 30% zdjęć na "nowych" stockach, więc myślę że trzeba jeszcze poczekać. Nie chcę zapeszać, jeśli tak dalej będzie szło to pozostałe zdjęcie powinienem wrzucić do końca kwietnia maxymalnie połowy maja i wtedy powinno byc ok. Tak jak pisze aniaz żeby ocenić skutki przejścia trzeba odczekać około 3 miesięcy.
Odpowiedz
Dzięki za informacje Smile
Odpowiedz
(2013-03-22, 09:52:13)aniaz napisał(a): Ja już na Shutterstock jestem na stawce $0,33, ale tutaj ważną rolę ma wielkość portfolio, przy takich groszach Icon_wink

Po burzy mózgu... ten fragment mnie przekonuje do rezygnacji z EX. Jeżeli w 3 tygodnie dałaś radę uzbierać $500 na taką stawkę, to nie jest tak źle. Masz ciekawsze zdjęcia IMO, ale nawet polowa tej kwoty to całkiem dobry wynik.
Odpowiedz
Warto wziąć poprawkę że teraz ma się dużo zdjęć do wysyłania jak się skończy zapas może być gorzej. To tak żeby się za dobrze nie spało Icon_wink
Odpowiedz
(2013-03-22, 23:14:37)Wuja napisał(a): Warto wziąć poprawkę że teraz ma się dużo zdjęć do wysyłania jak się skończy zapas może być gorzej. To tak żeby się za dobrze nie spało Icon_wink

Wiem Krzychu. Najważniejsze dla mnie to osiągnąc podobny poziom dochodów. Potem można myśleć jak je zwiększyć Smile
Odpowiedz
Jasne. Smile Decyzja wydaje się słuszna. Powodzenia.
Odpowiedz
Nie chcę jeszcze oceniać tej sytuacji, tak jak pisałam - jeszcze jestem za krótko bez korony Icon_wink
Ale na pewno da się żyć bez IS Icon_wink Nie ukrywam, że było tam łatwiej, teraz jest dodatkowa praca, może za te 2-3 miesiące się wyrówna, ale później powinno (musi?) być tylko lepiej.

A ten zapas zdjęć trzeba tylko uzupełniać i to regularnie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości