DeepMeta
(2017-03-09, 00:35:32)Crazy_Cat napisał(a): Takie głupie pytanie... Czy gdzieś jeszcze mogę zobaczyć ile i jakie pliki mam załadowane na iStocku?

ESP - view ESP profile - i po prawej stronie jest nick - kliknij i gotowe.
Odpowiedz
Bardziej chodziło mi o podgląd z możliwością edycji, np słów kluczowych.
Odpowiedz
(2017-03-09, 11:28:42)Crazy_Cat napisał(a): Bardziej chodziło mi o podgląd z możliwością edycji, np słów kluczowych.
Od jakiegoś czasu po wysłaniu zdjęcia na iS nie ma możliwości edytowania słów kluczowych
Odpowiedz
(2017-03-09, 12:50:52)adalbert74 napisał(a): Od jakiegoś czasu po wysłaniu zdjęcia na iS nie ma możliwości edytowania słów kluczowych

na IS nie da się już wysłać zdjęć Icon_cheesygrin to raz, a dwa, słowa kluczowe są zablokowane od jesieni ubiegłego roku. także ten tego ... co kiedyś wysłałeś tak zostanie na wieki. Amen.
______________
:twisted:
Odpowiedz
A usunąć jakieś konkretne, pojedyncze zdjęcie? Powiedzmy, że na Dreamstime sprzedało się na wyłączność.
Odpowiedz
nie usuniesz, można było wyłączyć do sprzedaży, ale pod IS, z nowego ESP to nie wiem.
______________
:twisted:
Odpowiedz
Witajcie, a czy jakieś statystyki bieżące gdzieś można oglądać?
Mam jakieś ze stycznia do pobrania w pliku txt, ale nic więcej.
Odpowiedz
(2017-03-10, 20:28:46)dopam napisał(a): Witajcie, a czy jakieś statystyki bieżące gdzieś można oglądać?
Mam jakieś ze stycznia do pobrania w pliku txt, ale nic więcej.


Jak najbardziej możesz pooglądać statystyki tutaj:

http://stat.gov.pl/obszary-tematyczne/ro...tystyczne/
Odpowiedz
nie, żeby to było jakoś szczególnie teraz potrzebne - ale działa Wam jeszcze DM2?
Odpowiedz
Cześć mam problem od wczoraj nie mogę przesłać zdjęć do GI przed DM3 pojawia mi się następujący problem:

Error: Network/server Error 404

i tak w ciągle.


W profilu ESP mam ustawione Keywords Language: Polski i tak samo mam ustawione DM3.

Czy ktoś wie co pomoże rozwiązać problem ?

Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości